17 / 04 / 2024
avm-stant-yatirimi-karli-yatirimlar

AVM Standı (Kiosk) Açabileceğiniz İş Fikirleri

Alışveriş Merkezlerinde Stand (Kiosk) Açmak

Düşük bütçelerle ticari bir girişim yapmanın en göze çarpan yöntemlerinden biri de, AVM Standı ve Kiosk ile işe başlamak. Oldukça uygun giriş bedelleri ile, çeşitli bayilik veren firmalardan alacağınız AVM Stant Bayiliği ile, kısa bir sürede yatırım maliyetinizi geri alabilirsiniz.

Kar oranlarının da oldukça yüksek olduğu AVM Stantlarında, göze çarpan tek gideriniz kira bedeliniz. Stantınız için uygun bir yer bulduğunuzda, geriye sadece stantınızı işletmek ve oldukça karlı bir yatırımın keyfini çıkarmak kalıyor. Siz de böyle karlı bir yatırımın keyfini çıkarmak istemez misiniz?

Bu yazımızda, AVM lerde Stant (Kiosk) açabileceğiniz ürünleri ve bu alanda verilen bayilikleri sıraladık.

En Popüler AVM Standı (Kiosk) Fikirleri

Çay & Kahve Standı (Kiosk)

Çay ve Kahve kültürümüzün vazgeçilmez iki içeceği.AVM ‘lerde büyük kahve markalarının yanında, irili ufaklı çay & kahve satışı yapan standlara rastlamışsınızdır. Özelllikle bu iki temel içeceğe yüksek paralar ödemek istemeyen müşterilerin rağbet göstereceği bu gibi bir çay & kahve stand açarak, müşterilerinize yemek sonrasında ve diğer zamanlarda çay & kahve sunabilirsiniz. Çay & Kahve satışı yapacak bir standı, AVM lerde mümkün olduğunca sigara içilebilen noktalara açmanız da, satışlarınızı önemli ölçüde arttıracak bir faktör.

Çay (kafe) Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Çay Evi Bayilik / Çay Standı Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

Kahve (kafe) Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Cafe Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

cay-kahve-avm-kiosk
meyve-suyu-avm-kiosk

Meyve Suyu Standı (Kiosk)

Sağlıklı beslenmenin giderek önem kazandığı bir dönemde, meyve suyu tüketimi de giderek artıyor. Meyve Suyu Standı, müşterilerinizn bu ihtiyacını gidecek ve size oldukça kazançlı günler gösterecek bir yatırım. Farklı alternatifler ve yeni konseptlerle sunacağınız meyve suları, sizi bu alanda farklı kılarak, müşteri kitlenizi ve karlılığınızı arttıracaktır.

Meyve Suyu Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Meyve Suyu Barı Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

Çikolata Şelalesi Standı (Kiosk)

Hemen hemen bütün AVM lerde bir Çikolata şelalesi görmüşsünüzdür. Çikolatayı çeşitli meyvelerle harmanlayarak müşterilerine sunan bu standların karlılık oranı oldukça yüksek. Bu şekilde bir çikolata şelalesi standı açarak, müşterilerinize hem tatlı bir ürün sunabilir, hem de elde edeceğiniz tatlı karın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çikolata Şelalesi Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Çikolata Şelalesi Bayiliği yazımızı okuyabilirsiniz.

cikolata-selalesi-avm-kiosk
sekerleme-avm-kiosk

Şekerleme Standı (Kiosk)

Özellikle çocukların ve çocuklu ailelerin uğrak yerlerinden olan şekerleme Standları, AVM lerde oldukça popüler. Birbirinden farklı şekerleme ve çikolata ürünlerini, gramajlarına göre müşterilerinize sunacağınız Şekerleme Standları, satış stratejinize göre karlılık oranı oldukça yüksek oalbilecek bir yatırım.

Şekerleme Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Şekerleme Standları ve Şekerleme Bayiliği yazımızı okuyabilirsiniz.

Çiğ Köfte Standı (Kiosk)

Daha çok dükkan olarak tercih edilen Çiğ Köfte Bayilikleri, aynı zamanda da çeşitli AVM lerde AVM standı şeklinde hizmet vermekte. Müşterilen pratik bir şekilde Çiğ Köfte siparişlerini aldığı bu standlar, oldukça hızlı ve efektif bir satış fırsatı sunuyor. Yemek öncesi bir alternatif olarak sunulan Çiğ Köfteyi pratik bir şekilde sunan Çiğ Köfte standları, bir çok AVM müşterisinin eve dönüş yolunda uğrak noktalarından.

Çiğ Köfte Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Çiğ Köfte Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

cig-kofte-avm-kiosk
waffle-avm-kiosk

Waffle Standı (Kiosk)

Waffle oldukça severek tükettiğimiz bir tatlı türü. Özellikle de elde yenilebilir alternatiflerin sunulması, AVM Standı stilini öne çıkarıyor. Çikolata ve meyvenin dansı ile ortaya çıkan waffle, bu eşsiz lezzeti sunan Waffle Standları, yüksek kar marjları ile yatırımcılar için önemli bir yatırım şekli.

Waffle Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Waffle Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

Dondurma Standı (Kiosk)

Özellikle yaz aylarında sık sık tükettiğimiz dondurma, AVM standlarında da yerini farklı şekillerde alıyor. Hem klasik hem de soft olarak satışı yapılan dondurma, önemli Stant yatırımlarından.

dondurma-avm-kiosk
donut-avm-kiosk

Donut Standı (Kiosk)

Amerika menşeli olan Donut, son zamanlarda kültürümüze giren tatlı lezzetlerden. Farklı Donot alternatiflerinin sunulduğu Donut Standları, özellikle gençlerin çok sevdiği lezzetlerden olmaya başladı bile. Yemek sonrası, tatlı alternatifi olarak müşterilerinize sunacağınız Donut ve Donut Standı, oldukça kazançlı bir yatırım.

Dondurmalı İrmik Standı

Bildiğimiz irmik helvasının, dondurma ile birleşiminden oluşan bu yeni ve güzel lezzet AVM Standı oalrak da karşımıza çıkıyor. Odak noktası dondurmalı irmik olan bu standlar, beraberinde farklı ürünleri de müşterilerine sunabiliyorlar.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği yazımızı okuyabilirsiniz.

dondurmali-irmik-avm-kiosk
bardakta-misir-avm-kiosk

Bardakta Mısır Standı (Kiosk)

Mısır, çok besleyici bir besin. Bu önemli besini pratik bir aytırım fırsatına çeviren girişimcilerin ortaya çıkardıkları bardakta mısır, hem lezzetli hem de karlı bir stand yatırımı. Mısır fiyatlarının uygunluğu, lezzeti ve besleyiciliği, bardakta mısır standlarını iyice popüler bir hale getirmiştir.

Kuruyemiş Standı (Kiosk)

Kuruyemiş Standları, birbirinden farklı kuruyemiş ve doğal ürünlerle, bir çok AVM müşterisinin uğrak yerlerinden. Bildiğiniz kuruyemiş dükkanlarının bir külçük versiyonu olan Kuruyemiş Standları, bu işi yapmak isteyenler için çok güzel bir başlangıç. Hem besleyici, hem sağlıklı, hem de sık tüketilen bu ürünleri satacağınız bir AVM Standı açmak, sizin için iyi bir yatırım olacaktır.

kuruyemis-avm-kiosk
dondurulmus-yogurt-avm-kiosk

Dondurulmuş (Frozen) Yoğurt Standı (Kiosk)

Franchising sektöründeki son yılların en önemli ürünlerinden biri de Dondurulmuş Yoğurt. Hemen hemen bütün AVM lerde rastlamışsınızdır farklı Dondurulmuş Yoğurt standlarına. Bu bayiliklerden birini alarak siz de Dondurulmuş Yoğurt sektörüne bu standlar ile girebilirsiniz. Dondurulmuş Yoğurt bayliği yüksek kar marjı ve giderek artan popülerliğiyle, ülkemizde önemli bir yatırım.

Dondurulmuş (Frozen) Yoğurt Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Frozen Yoğurt Bayilik yazımızı okuyabilirsiniz.

Parfüm Standı (Kiosk)

Ünlü markaların kokularını, daha makul fiyatlara müşterilerine sunan Parfüm Standları, özellikle gençlerin çok ziyaret ettiği Standlar. Burada sunulan ürünlerin uygunluğu ve belli bir müşteri kitlesinin olması, Parfüm Standlarını önemli bir noktaya getiriyor. Parfüm Standları, güzel kokular eşliğinde, oldukça karlı bir yatırım.

Açık Parfüm Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Açık Parfüm Bayiliği yazımızı okuyabilirsiniz.

parfum-avm-kiosk
kokulu-sabun-avm-kiosk

Kokulu Sabun Standı (Kiosk)

Bir çok AVM ‘de karşınıza çıkmıştır. Rengarenk desenleri, farklı şekilleri ve mis kokularıyla kokulu sabun satan standlar, hemen hemen her AVM de var. Birbirinden farklı alternatiflerle, siz de bu sektörden kazanabilirsiniz.

Kokulu Sabun Bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Kokulu Sabun Bayiliği yazımızı okuyabilirsiniz.

Kozmetik Standı (Kiosk)

AVM ‘ler daha çok kadın müşterilerin sıklıkla gezdiği yerler. Kadınların en çok rağbet gösterdiği yerler ise şüphesiz Kozmetik dükkanları veya kozmetik standları. Bu nedenle, bir AVM ye açacağınız Kozmetik Standı, ürün çeşitliliğinize göre size oldukça karlı bir yatırım geri dönüşü sağlayacaktır. Özellikle belirli markalardan alacağınız bayilikler, belirli olan müşteri kitlelerini size çekeceğinden, bu konuda seçiminiz önemli.

kozmetik-avm-kiosk
taki-aksesuar-avm-kiosk

Takı & Aksesuar Standı (Kiosk)

Daha çok kadınların ilgi gösterdiği bir diğer Stand türü ise, Aksesuar Standları. Bu standlarda, birbirinden farklı takı çeşitleri, saatler ve benzeri bir çok ürün sunulmakta müşterilere. Bu gibi bir Aksesuar Standı bayiliği alarak siz de kazanabilirsiniz.

Hediyelik Eşya Standı (Kiosk)

Hediyelik Eşya sektörü her zaman en kazançlı sektörlerden olmuştur. Birbirinden farklı alternatifleri ve konseptleri olan Hediyelik Eşya dükkanlarının yanında, bu ürünleri müşterilere sunan standlar da, yaygınlaşmaya başladı. Bu trende siz de dahil olabilir, Hediyelik Eşya Standınızda, bu ürünleri satarak Armağan dünyaya girebilirsiniz.

hediyelik-esya-avm-kiosk
cep-telefonu-aksesuar-avm-kiosk

Cep Telefonu Aksesuar Standı (Kiosk)

Bir çok AVM de, Cep Telefonu aksesuarları satan standlara rastlamışsınızdır. Bu gibi standlarda, rengarenk telefon kapakları, birbirinden farklı telefon aksesuarları ve çeşit çeşit yan ürünler, müşterilere sunulmakta. Bu gibi bir Stand açmak, özellikle günümüzde oldukça popüler.

Bu iş fikirlerinden herhangi biri ile AVM Standı açabilir, markaların küçük bir şubesi de siz olabilirsiniz. Ayrıca, açmayı düşündüğünüz AVM standının ikinci el alternatiflerini de özellikle sahibinden.com ‘da bulabilirsiniz.


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir