13 / 07 / 2024
masaj koltugu avm yatirimi

Masaj Koltuğu Yatırımı

Masaj Koltuğu Yatırımı Nasıl Yapılır?

 

Genellikle AVM ‘lerde, otogar ve hava alanlarında, bekleme salonlarında, insanın dinlenmeye ihtiyacının olabileceği hemen hemen her yerde masaj koltuklarını görmüşsünüzdür. Hem maliyetinin fazla olmaması, hem de fazla zahmetli olmamasından dolayı, masaj koltuğu dikkat çeken küçük yatırımlardan biridir.

 

Bu hizmeti vermek için, yapmanız gereken şeyler oldukça basit. Bu hizmet için bir lokasyon belirlemek, masaj hizmetini sunacağınız koltuk markasını belirlemek ve hızlıca aksiyona geçmek. Masaj hizmeti ile, sürümden kazanacağınız için, belirleyeceğiniz lokasyon, insan yoğunluğunun fazla olduğu ve fazla rağbet gören yerler olacaktır. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 


 

Masaj Koltuğu Yatırımı İçin Ne Gerekir?

 

Masaj koltuklarına yatırım yapmanız için, öncelikle masaj koltuklarını alacağınız firmayı belirlemeniz gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren, bir çok firma ve distribütör bulunmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken, servis kalitesinin iyi olacağı bir distribütör seçmektir.

 

Masaj koltuklarını satın almadan önce yapmanız gereken en önemli şey, bu ürünleri koyacağınız lokasyonun belirlenmesidir. Genellikle kiralama yöntemi ile edinebileceğiniz bu yerleri, kar ortaklığı ile de elde edebilirsiniz.

 

masaj koltugu yatirimi


 

Masaj Koltuğunu Nerelere Yerleştirebilirsiniz?

 

Masaj koltukları, AVM lerde, havaalanlarında, tiyatro ve sinema salonlarında, insanın dinlenmeye ihtiyacı olacağı hemen hemen her yere yerleştirilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken, müşteri yoğunluğunun olması fakat bu yoğunluğun masaj hizmetinin kullanımını etkilememesi gerekmektedir. Çünkü, kendini rahat hissedemeyen bir müşteri, masaj hizmeti almak istemeyecektir.

 


 

Yatırım Maliyeti Ne Kadar?

 

Masaj koltuklarının ortalama maliyeti 5 bin lira ile 10 bin lira arasında değişmektedir. Bu ürünlerin fiyatları markalarına ve sağladıkları masaj çeşitliliğine göre değişmektedir. Masaj koltuklarının yanında, kiralayacağınız alanın maliyeti daha önemli olacaktır. Uygun bir lokasyonu yine uygun bir fiyata kiralarsanız, masaj koltuğu ile yatırımınızın karşılığını hızla alacaksınız.

 

masaj koltugu ile kazan


 

Masaj Koltuğuyla Birer Birer Kazanın

 

Masaj koltukları genellikle 1 lira ile çalışıyor. Yeni yeni 2 lira gibi fiyatlar görebiliyoruz. Burada 1 lira göze az gelebilir fakat 7/24 çalışacak bir otomat için bu rakam hiçte azımsanacak bir rakam değildir. Çünkü, sizden hizmet alacak onlarca insan olacaktır bir gün içinde.

 


 

Masaj Koltuğu ile Siz de Kazanın

 

Belirlediğiniz lokasyonlara masaj koltuklarını yerleştirerek, siz de bu pastadan payınızı alabilirsiniz. Masaj koltuğu işletmeciliği için yapmanız gerekenler, yer araştırması yapmak ve oraya uygun bir ürün belirlemek olacaktır. Bir kere bu yatırımı yaptıktan sonra, kazancınızın büyük kısmı size kalacaktır.

 

Kazancınız bol olsun…Karlı Yatırımlar!

masaj koltuğu


Masaj Koltuğu Distribütörleri

Cellini Masaj Koltuğu

Adres : Bağdat Cad. No: 351/6 Şaşkınbakkal / İstanbul
Tel : +90 216 3858832, +90 532 3036742
Email : cellini@cellinimasajkoltugu.com
Web : www.cellinimasajkoltugu.com


Masaj Koltuğum

Adres : Adres : Kozyatağı mah. Hilmipaşa Cad. No:38/1 Kozyatağı/ İstanbul
Tel : +90 532 520 79 87
Fax : +90 216 385 86 33
Web : www.masajkoltugum.com


Masaj-Koltuk

Adres : Adres : Kozyatağı mah. Hilmipaşa Cad. No:38/1
Kozyatağı/ İstanbul
Tel : +90 216 385 52 82
Email : info@masaj-koltuk.com
Web : www.masaj-koltuk.com


Nuga Masaj Koltuğu

Adres : Adres : İdealtepe mah. Dik sok. No 23 Küçükyalı Maltepe/İstanbul
Tel : +90 216 489 31 47
Fax : +90 216 417 38 80
Email : info@haizel.com.tr
Web : www.haizel.com.tr


Wollex Masaj Koltuğu

Tel : +90 212 220 12 66
Fax : +90 212 220 12 66
Email : info@wollex.gen.tr
Web : www.wollex.gen.tr


masaj koltugu bayilik

Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir