13 / 07 / 2024
oto servisi acmak karlı yatırımlar

Oto Servisi Açmak ve Oto Servisi Bayiliği

Oto Servisi Nasıl Açılır?

Oto Servisi ve Bakımı İle Kazanmak

İnsanların en çok para harcadıkları şeylerden biri de araçları şüphesiz. Bir problemle karşılaşıldığında veya herhangi bir problem olmasa da, düzenli aralıklarla oto servisleri, araç kullanıcılarının uğrak yerlerinden. Ülkemizde yüz binlerce araç olduğu göz önüne alınırsa, oto bakım pazarı oldukça geniş ve talebin sürekli arttığı bir sektör. Aynı zamanda da hiç bir zaman bitmeyecek sektörlerden oto servis ve bakım hizmetleri.

oto bakım servis franchise


 

Bayilik Alarak Oto Servisi Açmak

 

Oto servisi işi oldukça önem verilmesi gereken, kritik işlerden. Böylesine önem arzeden bir iş, şüphesiz, daha önceden tecrübe kazanmış firmaların desteğini alınarak, onların birer temsilcisi olarak yapılırsa, optimum seviyede yapılabilir.

 

Oto servisi ve bakımı yıllardır bir çok firmanın özenle yaptığı, bir çok farklı firmanın bu alanda hizmet verdiği sektörlerden. Bu işe girmek isteyenlerin, öncelikle bu gibi firmaları araştırmaları, kendileri için en uygun firmayı seçerek, bayilik yöntemi ile oto servisi açmaları hem çok hızlı hem de çok avantajlı bir yöntem.

 

oto servisi nasıl açılır

 

İlk olarak bilinir bir marka ile çalışmak, müşteri kitlenizi de o markaya göre belirleyecektir. Marka değeri yükseldikçe, güvenilirlik de o oranda arttığından, müşteri oranı da artacaktır. Farklı firmaların birbirinden farklı şartları olacaktır. Kimi firmalar franchising bedeli ile yetinirken, kimi firmalar kardan belli bir pay da isteyebilecektir. Çoğu oto servis bayiliği veren firma, size ve çalışanlarınıza eğitim vermekle birlikte, gerekli ekipmanlarınızı da sağlayacaklardır. Burada, vereceğiniz hizmet aynı zamanda bayilik veren firmayı da temsil ettiği için, bir takım şartlara da bağımlı olacaksınızdır. Bütün bu imkan ve şartları göz önüne alarak marka seçiminizi yapmanız sizin için en kritik noktadır.

 

oto servis franchise

 

Kendi işinizi kuracağınız fakat güvenilir bir markanın da desteğini alacağınız araç servis bayiliği yöntemi, etraflıca düşünüldüğünde sizin için çok avantajlıdır. Benzer bir iş yerini, bayilik yöntemi dışında kurmak istediğinizde, ekipmanların tamamını temin etmek, çalışanlarınızın eğitimlerini vermek ve bunun gibi bir çok yan işle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu gibi işlerle uğraşmak yerine, oto servisinize gelen araçlarla ilgilenerek, kendi işinize bakmak daha avantajlı değil mi? Eminiz, siz de buna evet diyorsunuz. Öyleyse hiç beklemeden, bu alanda bayilik veren bir firma ile iletişime geçin.

 


 

Oto Servisi Karlı Bir İş mi?

 

Araç sektörlerinin hemen hepsinde olduğu gibi, oto servis ve bakım sektörü de oldukça kazançlı bir sektör. İnsanlar araçlarına oldukça fazla para harcayabiliyorlar. Kimileri bunu isteyerek yaparken, kimileri de periyodik olarak mecburen yapmakta. Bu da, aracı olan herkesi sizin potansiyel müşteriniz yapmakta. Tabiki, açacağınız servis ve bakım bayisi, bazı markaların hizmetini veriyor oalcaktır. Diğer markalar konusunda kısıtlamaları olacaktır. Buna rağmen, sadece belirli markalarla bile, oldukça yüksek cirolara çıkabilecek, araç servis ve bakım bayiliğinde kazançlı günler geçireceksiniz.

 

auto bakim bayiligi

 


 

Oto Servis ve Bakım Bayiliği İçin Gerekenler

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi, oto servis ve bakım bayiliği almak için en önce, bayisi olacağınız markayı belirlemelisiniz. Bu markayı sizin için en uygun olacak şekilde belirledikten sonra, araç servisi açacağınız lokasyonu belirlemeniz gerekmekte.

 

Daha çok sanayi bölgelerinde açılması önerilen araç servisleri, bu yerlerin dışında da oldukça fazla müşteri bulabilmekte. Özellikle söz konusu istanbul ve trafiğe çıkan araç sayısı 4 milyon gibi bir rakam olunca, mahalle araları bile sizin için uygun bir lokasyon olabilir. Tabiki burada önemli olan, oto servis bayiliği alacağınız firmanın şartlarını sağlamanız. Farklı araç servis bayiliği veren firmaların, farklı servis alanı şartları bulunmaktadır. Aynı anda kaç araca hizmet verebileceğiniz, kaç farklı tamiratı yapabileceğiniz konuları burada önemlidir.

 

oto servis bakım bayilik

 

Oto servis bayiliği ve dükkan konularının beraberinde halletmeniz gereken önemli konulardan biri de, birlikte çalışacağınız veya sizin yokluğunuzda oto serviste çalışacak personellerinizin seçimi. Bu personelleri uygun yetkinliklerde seçerek, gerekli eğitimleri aldırmanız ve açacağınız araç servis bayisine uygun bir hale getirmeniz gerekmektedir. Bu konularda araç servis bayiliği aldığınız firmaların size destek sağlayacağı gibi, bu konudaki seçimleri de size bırakabileceklerdir.

 

oto servisi açmak


 

Siz de Oto Servisi Bayiliği İle Karlı Bir Yatırıma İmza Atın!

Oto servisi ve bakımı oldukça kazançlı bir yatırım alanı. Milyonlarca insan ve milyonlarca araç, sizin müşteri kitleniz. Bu kadar büyük bir pazardan ne kadar büyük bir pay sahibi olacağınızı düşünün! Ya da bu düşünceyi bırakıp bir an önce araç servisi ve bakımı bayiliği veren firmalardan biri ile iletişime geçin. Pişman olmayacaksınız!

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

 


 

Oto Servisi ve Bakımı Bayiliği Veren Firmalar

euromaster karli yatirimlar Euromaster Bayilik / Franchise

Adres : Tekfen Tower, Eski Büyükdere Caddesi No: 209, Podyum Kat 4. 34394 Levent / İstanbul
Tel: +90 212 357 06 00
Faks: +90 212 357 05 99
Email :
Web : www.euromaster.com.tr

speedy karli yatirimlar Speedy Bayilik / Franchise

Adres : Huzur Mahallesi Umar Sokak Orkun İş Merkezi 1/4 34485 4 Levent / İstanbul
Tel : +90 212 213 05 55
Faks: +90 212 213 05 44
Email : info@speedy.com.tr
Web : www.speedy.com.tr

usta karli yatirimlar Usta Bayilik / Franchise

Adres : Cendere Yolu Caddesi No: 64 Kağıthane / İstanbul
Tel : +90 444 0 547
Faks : +90 212 269 57 57
Email :
Web : www.usta.tc

Otopratik Bayilik/ Franchise

Adres : Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi No:87/5 Bostancı / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 850 210 12 52
Faks:
Email :
Web : www.otopratik.com.tr

oto servis bayisi olmak


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır.
Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir