dondurmali irmik helvasi
Karlı Yatırımlar / Bayilik / Franchise / Geleneksel Lezzetin Yeni Yüzü : Dondurmalı İrmik Helvası

Geleneksel Lezzetin Yeni Yüzü : Dondurmalı İrmik Helvası

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği (Franchising)

Helva şüphesiz kültürümüzün önemli lezzetlerinden. Hemen hemen helvanın yenmediği ev yok ülkemizde. Özellikle Osmanlı döneminde, saray mutfağının özenmli lzeetlerinden helva. O dönemlerde hemen hemen önemli bir çok günde helva ikram edilmiş. Şimdilerde ise, yine önemli günlerde, bir insanın doğumundan ölümüne kadar bir çok yerde karşımıza çıkmış helva. Dondurmalı İrmik Helvası, bu eşsiz tada yeni bir bakış açısını getiriyor.

Köken olarak, Arapça bir kelime olan ve şirin, güzel, tatlı anlamına gelen hulv kelimesinden geliyor helva. Mutfağımızda önemli bir yere sahip helva, İslamiyet’in kabulü ile Arap kültüründen bize geçmiş.

Geleneksel lezzetimiz helvanın bir çok çeşidi yapılmakta ülkemizde. Bunlardan en lezzetli olanlarından biri de İrmik helvası.

Son yıllarda, İrmik Helvası lezzetini ticari alanda kullanmak isteyen girişimciler, tanıdık başka bir lezzet olan dondurmayı da irmik helvasına ekleyerek, yeni bir konsept oluşturdular. Dondurmalı İrmik Helvası bu fikirle ortaya çıktı ve gurmelerden oldukça beğeni topladı. Dondurmalı İrmik Helvası franchise ı da bu şekilde ortaya çıkmış oldu. Giderek artmakta olan Dondurmalı İrmik Helvası bayileri, elde ettikleri başarıyı sizlerle de paylaşmak için, Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği vermekteler.

Dondurmalı İrmik Helvası Neden Yapılır?

Hani meşhur bir şarkı vardır eskilerden. Bu şarkıda, bakkala sorulur: “Bakkal amca. Unun var mı? Şekerin var mı? Yağın var mı?” Gelen “Evet” cevabının ardından, şarkı devam eder. “Ne duruyorsun? Helva yapsana?” . Tam da bu şekilde helvanın yapılışı ve temel malzemeleri. Un, şeker ve yağ. Bunlar dışında, su ve süt de ekleniyor helvaya. İrmik helvasında ise, bir de irmik giriyor işin içine. Dondurma nın eklenmesiyle de, Dondurmalı İrmik Helvası konsepti oluşuyor.

Dondurmalı İrmik Helvası Konsepti

Dışarıdan bakıldığında sadece irmik helvasının göründüğü, fakat kaşıkladıkça içinde gizlenmiş dondurmanın yavaş yavaş ortaya çıktığı, hem sıcak hem soğuk bir konsept Dondurmalı İrmik Helvası. İki tip lezzetin iç içe sunulduğu bir ürün.

dondurmali irmik helvasi bayilik

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik / Franchise

Dondurmalı İrmik Helvası satışı için şimdilerde birden fazla franchising seçeneği mevcut. Giderek artacağınız düşündüğümüz bu alanda hizmet veren firma sayısı, bugün çok da fazla değil. Fakat, Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği veren firmaların, bayilik sayısı her geçen gün daha da artmakta.

Dondurmalı İrmik Helvası satışı için, franchise veren firmalar daha çok kiosk modelini benimsemiş durumdalar. Cadde, Sokak, AVM ve aklınıza gelebilecek diğer noktalarda Dondurmalı İrmik Helvası satışı yapabilmeniz için, bir kiosk / stant açabilirsiniz.

Burada, firmaların kendilerine has şartları ve giriş bedelleri olacaktır. Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği veren firmalar, ortalama olarak 10000 – 15000 TL civarında olan bayilik bedellerinin yanında, kiosk için yeterli alan ve lokasyon da istemekteler.

dondurmalı irmik helvası franchising

Dondurmalı İrmik Helvası Kiosk Modeli

Diğer kiosk konseptlerinde olduğu gibi, Dondurmalı İrmik Helvası kiosk konseptinde de, stant şeklinde bir dükkana sahip oluyorsunuz. Burada, içeriğin tamamen franchising alınan firma tarafından sağlandığı bir konsept söz konusu. Franchising bedelinin ödenmesi ile, ilgili firma size kioskunuzu teslim ediyor ve Dondurmalı İrmik Helvası satışına başlıyorsunuz.

Tabiki bu işi sizin yapmamanız durumunda, gerekli sonanıma sahip bir elemana ihtiyacınız olacak. Bu elemanın eğitimi de yine, Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği veren firmalar tarafından gerçekleştirilmekte.

Neden siz de bu yeni lezzetle kazanmayasınız?

Dondurmalı İrmik Helvası konsepti yeni ve gittikçe adından söz ettirecek bir konsept. Son zamanların revaçta tatlısıyla neden siz de kazanmayasınız? Düşük bir bedelle alacağınız bir Dondurmalı İrmik Helvası franchise ı, size tahmininizden daha çok kazandıracak. En iyisi, siz şimdiden kiosk unuzu koyabileceğiniz bir yer araştırın.

Kazancınız Bol Olsun! Karlı Yatırımlar…

Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği ( Franchising ) Veren Firmalar

İrmik Cup

İrmik Cup Franchise / İrmik Cup Bayilik

Adres : Saraylar Mh. Köseoğlu Çarşısı K:3 No:123 Merkezefendi / Denizli
Tel : +90 850 840 1980 +90 555 979 7801
Email : info@irmikcup.com.tr
Web : www.irmikcup.com.tr

Helva-i Hünkar

Helva-i Hünkar Dondurmalı İrmik Helvası Franchise / Helva-i Hünkar Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik

Adres : Çamlık Mah. İkbal Cad. Tütün Sok. No:36 Ümraniye / İstanbul
Tel : +90 532 422 02 23 +90 541 732 45 93
Email :
Web : www.helva-ihunkar.com.tr

Helvadem

Helvadem Dondurmalı İrmik Helvası Franchise / Kahve Tat Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik

Adres : Marmara Forum AVM Kat 1 Aslı Börek Mağazası, İstanbul
Tel : 0(533) 047 66 76 – 0(212) 466 64 84
Email : info@helvadem.com
Web : www.helvadem.com


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

sakiz otomat yatirim

Risksiz Bir Yatırım : Sakız – Top Otomatları

Sakız ve Top Otomatları (Vending makinaları) Sakız Otomatı veya Top Otomatına hemen hemen bir çok …

oto servisi acmak karlı yatırımlar

Oto Servisi Açmak ve Oto Servisi Bayiliği

Oto Servisi Nasıl Açılır? Oto Servisi ve Bakımı İle Kazanmak İnsanların en çok para harcadıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir