13 / 07 / 2024
sekerleme avm stant

Tatlı ve Renkli, Şekerleme Satışı!

Şekerleme Satışı ve Şekerleme Standları

Şerkerleme genç- yaşlı, çocuk-büyük, hemen her yaştan insanın sevdiği, önemli bir mutluluk kaynağı. Özellikle çocuklar için çok cezbedici olan bu ürünler, kendini şımartmak isteyen büyüklerin de çok tükettiği tatlı gıdalardan. Yıllardır bu ürünler şekerleme standı olarak bir çok kişiye hizmet vermekte.

 

Böylesine rağbet gören şekerleme, girişimcilerin dikkatini çekmiş ve bu ürünlerin satışı hızla artmıştır. Franchising sektörünün gelişimine paralel olarak da, şekerleme sektöründe de bayilik sistemi geliştirilmiş, şekerleme bayiliği veren firmalar bir çok farklı lokasyona şekerleme bayiliği vermişlerdir. Şekerleme, her dönemde revaçta olabilecek bir ürün olduğundan, şekerleme sektöründe faaliyet gösteren şekerleme bayisi sayısı da hızla artacaktır.

 

sekerleme bayiligi

 

Şekerleme ürünlerini franchising ile ticarete döken firmalar, bu ürünleri renkli standlarla müşterileriyle buluşturmuş, çikolata, draje şekerler ve lastik şekerlerden oluşan bir ürün yelpazesi oluşturmuşlardır. Zengin içeriği, cezbedici lezzetleri ve rengarenk ürünleriyle, şekerleme standlar özellikle çocukların ve kendini şımartmak isteyen yetişkinlerin uğrak yerlerinden.

 


 

Şekerleme Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Şekerleme bayiliği almak istediğinizde genel olarak karşınıza stand şeklinde alternatifler çıkacaktır. Burada, farklı şekerleme franchising firmalarının farklı seçenekleri olacaktır. Burada öncelikle, çeşitli şekerleme firmalarının farklı konseptleri gözden geçirilmeli ve size en uygun şartları sağlayan şekerleme franchise ı veren firma ile iletişime geçmelisiniz. Özellikle standın açılacağı lokasyonun müşteri potansiyeli ve profili göz önüne alınmalı, şekerleme frenchising i alınacak firmanın fiyat performans kriterine dikkat edilmelidir.

 

Genel olarak dükkan veya stand açarken dikkat edilmesi gereken konu yerdir. Fakat bazı işlerde yer daha da önem kazanmaktadır. Şekerleme satışı da, bu tip lokasyonun önemli olduğu alanlardandır. Burada, sattığınız ürün daha çok çocuklara hitap ettiği için, çocukların yoğun oalarak bulunacağı yerlerde standınızı açmanız karlılığınızı önemli ölçüde arttıracaktır.

 

İkinci önemli nokta ise, fiyat performans kriteridir. Fiyatların ucuzluğundan etkilenerek aldığınız bir bayililk, müşterileriniz tarafından beğenilmeyebilir. Ve yine, çok lezzetli ama fiyat olarak bir hayli yüksek olan ürünler de, müşterilerinizi kaçırabilir. Burada önemli olan nokta, optimum fiyatı ve lezzeti bulmak. Bu konuda size hizmet verecek bir çok şekerleme franchising firması mevcut.

 

şekerleme stant

 


Şekerleme Standı ve Satışlar

 

Bu tür şekerleme stant konseptlerinde, müşterilere birer şekerleme poşeti verilerek bu poşete istedikleri ürünü istedikleri kadar koymaları sağlanır. Farklı konseptlerde ise, bu işi çalışan da yapabilir.

 

Satışlar gramaj yöntemi ile yapılır. Ve burada bir müşteri ortalama en az 20 liralık şekerleme satın alır. Tabi ki burada ürün yelpazesiyle müşterilerin daha da cezbedilmesi ve satış miktarının arttırılması önemli bir nokta olacaktır.

 


 

Şekerleme Standı Maliyeti

 

Şekerleme satışların yapıldığı şekerleme standlarının ortalama açılış maliyetleri 100-150 bin lira civarıdır. Bu bedele kimi firmalarda sadece franchising, kimilerinde ise franchising ve kurulum maliyetleri de dahildir. Genel olarak bakıldığında, şekerleme bayiliği ve ürün sirkülasyonu için 100-150 bin lira civarında bir yatırım maliyeti sizi beklemekedir.

 


 

Şekerleme Standı Karlılık

 

Şekerleme standına yapacağınız yatırımın geri dönüşü oldukça hızlı olacaktır. Burada seçtiğiniz lokasyona göre karlılık oranınız artacak, çocuk yoğunluğunun yüksek olduğu yerlerde açacağınız bir şekerleme standı, size oldukça karlı günler gösterecektir.

 

Şekerlemelerin maliyeti genellikle satışından oldukça düşüktür. Burada 20 liraya satacağınız küçük bir poşet şekerlemenin maliyeti 4-5  lirayı geçmeyecektir.

lastik şeker stant


 

Siz de Tatlı Bir Dünyaya Merhaba Deyin!

 

Şekerleme dünyası oldukça tatlı ve renkli bir dünya. Böyle renkli bir dünyada siz de yerinizi almak ve hem kendinin, kazanacağınız paranın tatlı olduğu bir yatırımı yapmak istemez misiniz? Öyleyse hiç beklemeyin, hemen şekerleme standınız için şekerleme bayiliği veren firmalar ile iletişime geçin.

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

 


 

Şekerleme Firmaları


Haribo

Haribo Şekerleme Franchise / Haribo Şekerleme Bayilik

Adres : Ömerli Mah. Adnan Kahveci Cad. No:21 34555 Hadımköy Arnavutköy / İstanbul

Tel :
Faks :
E-mail :
Web : www.haribo.com


Kervan Bebeto

Kervan Bebeto Şekerleme Franchise / Kervan Bebeto Şekerleme Bayilik

Adres : Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yakuplu Mah. Beysan San. Sit. Fuar Cad. No:9/1 34524 Beylikdüzü / İstanbul
Tel : +90 212 875 76 90
Faks : +90 212 875 76 89
E-mail : kervangida@kervangida.com
Web : www.bebetoeglenceadasi.com


Dream Candy

Dream Candy Şekerleme Franchise / Dream Candy Şekerleme Bayilik

Adres : Mertoş Özgürlük Mah. 154. Cad. Mersin 34524 Beylikdüzü / İstanbul
Tel : +90 555 802 14 44
Faks : +90 324 235 02 00

E-mail :
Web : www.dtsekerleme.com


şekerleme franchise


Web sitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir