17 / 06 / 2024
dondurulmus yogurt bayilik

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Bayiliği

Dondurmanın Yerini Alabilecek Bir Tat : Frozen Yoğurt

Son zamanlarda oldukça fazla franchise verilen popüler sektörlerden biri de Frozen Yoğurt sektörü ve bu konuda ilgi odağı da, Frozen Yoğurt Bayiliği veren firmalar. Frozen kelimesi ingilizce dondurulmuş manasına geliyor. Frozen Yoğurt Bayiliği ile de dondurulmuş yoğurt bayiliği veren firmalar kastediliyor.

Bildiğiniz gibi yoğurt oldukça sağlıklı bir gıda. Ayrıca, yoğurt, hem yetişkinlerin, hem gençlerin, hem de çocukların sıklıkla tüketmesi gereken bir ürün. Böyle sağlıklı bir gıdayı, Frozen Yoğurt sistemi ile biraz daha eğlenceli hale getiren Frozen Yoğurt bayiliği veren firmalar, ülkemizde bu ürünün tüketimini şimdiden oldukça arttırmıştır.

frozen yoğurt karlı yatırımlar


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Nereden Çıktı?

 

Frozen Yoğurt ilk olarak yurt dışında, ABD,Kanada, İtalya ve İspanya da popüler olmuş, son yıllarda da ülkemizde yaygınlaşmaya başlamıştır. İlk etapta yabancı firmalar ile başlayan Frozen Yoğurt bayilikleri, zamanla yerli dondurulmuş yoğurt firmalarının da sektöre girmesiyle, geniş bir bayi yelpazesine kavuşmuştur. Sektöre giren firmalara rağmen, dondurulmuş yoğurt sektörü ülkemizde oldukça yeni ve yatırıma açık bir alandır.

 

frozen yogurt bayilik


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Nasıl Sunuluyor?

 

Bildiğimiz yoğurdun, gıda değerinden hiç bir kaybı olmadan, dondurulması ve tüketicinin isteğine göre, sade yoğurt veya meyveli yoğurt seçenekleri ve çeşitli meyve, bisküvi vb. yan ürünlerle sunulması, geleneksel gıdamız olan yoğurda bambaşka bir soluk getiriyor. Burada tüketiciler hem yoğurt tüketerek sağlıklı bir seçim yapmış oluyorlar,hem de tüketim şeklini daha da renklendirerek, bu seçimi alışkanlık haline getiriyorlar.

dondurulmus yogurt satisi

 

Frozen yoğurdun sade seçeneğiyle, alışık olduğumuz yoğurdu, dondurma kıvamında veya daha hafif bir şekilde tadarken, kendinden meyveli yoğurtlar ile, farklı yoğurt tatlarını deneme şansını bulabiliyoruz. Sade veya meyveli yoğurt seçeneklerine, çeşitli meyveler, bisküvi çeşitleri veya diğer yan ürünleri de ekleyerek daha da renkli bir yoğurt tadabiliyoruz. Burada yoğurt ile beraber seçilecek yan ürünler, frozen yoğurt franchise ı veren firmadan firmaya değişebiliyor.

 

frozen yogurt franchise

 


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Franchising

 

Frozen Yoğurt son yılların en revaçta olan franchising ürünlerinden biri. Bildiğimiz geleneksel yoğurdun, son günlerde bu denli fazla tüketilmesinin bir nedeni de şüphesiz frozen yoğurt ürünü. Frozen yoğurdun piyasaya girmesiyle, daha da renkli bir hal alan yoğurt, bir çok farklı seçeneklerle, şimdilerde farklı bir çok frozen yoğurt bayiliği veren firmanın franchise verdiği bir ürün.

 

Yurt dışında ve ülkemizde bir çok firma, yoğurdun bu tatlı halini, tüketicilere farklı şekillerde sunuyorlar. Dondurulmuş yoğurt bayiliği veren bu firmalar, bu renkli sunumun getirdiği karlılığı da, siz yatırımcılarla paylaşıyorlar.

 

frozen yogurt bayilik


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Bayisi Nasıl Açılır?

 

Belli katılım payları (franchisin bedelleri) ve çeşitlik katılım şartları ile, yoğurt bayiliğini siz de alabilirsiniz. Burada yapmanız gereken öncelikli şey, birlikte çalışmak isteyeceğiniz markayı belirlemek.

Dondurulmuş yoğurt bayiliği alırken, seçeceğiniz markanın güvenilirliği, tercih edilirliği ve bilinirliği, sizin için oldukça önemli.

 

Frozen Yoğurt Bayiliği için ikinci derece önemli nokta ise, dondurulmuş yoğurt satışı yapacağınız lokasyon. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerler, her gıda satışında olduğu gibi, frozen yoğurt bayiliği için de uygun yerlerden. AVM ‘ler, kalabalık cadde ve sokaklar, insan yoğunluğunun fazla olduğu diğer lokasyonlar, dondurulmuş yoğurt satışı için oldukça elverişli olacaktır.

 

frozen yogurt satisi

Lokasyon ve marka belirlenmesinden sonra, bayisi olmak istediğiniz Frozen Yoğurt firması ile iletişime geçerek, şartları beraberce değerlendirebilir, franchise başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildiğinde, gerekli kontratların yapılmasının ardından, frozen yoğurt dükkanınızın veya standınızın kurulumu 1-2 hafta içinde gerçekleşecektir. Bu süre zarfında, frozen yoğurt bayisinde çalıştıracağınız personelinizin alımı ve eğitimi de yine, frozen yoğurt bayililiğini aldığınız firmanın desteğiyle yapacağınız şeylerden. Bu süreçlerin sonunda, dondurulmuş yoğurdun karlı dünyası ile satışlarınıza başlayabilirsiniz artık.

 


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Franchise Seçenekleri

 

Frozen Yoğurt bayiliğini ister dükkan, ister AVM standı olarak alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, seçeceğiniz bölgenin yoğunluğu ve kullanıcı profili. AVM gibi, stand yerleştirilmesi için uygun lokasyonlarda frozen yoğurt bayiliği veren firmaların, stand/kiosk seçeneklerini değerlendirebileceğiniz gibi, insanların oturmaları için daha uygun lokasyonlarda, frozen yoğurt bayiliğini dükkan seçeneği şeklinde de alabilirsiniz. Tabiki burada önemli noktalardan biri de, kiraladığınız alanın genişliği. Uygun genişlikte bir lokasyon kiraladığınızda, AVM lerde, cadde ve sokaklarda veya farklı platformlarda frozen yoğurt dükkanını açabilirsiniz.

 

frozen yogurt bayiligi almak


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Dükkanı İçin Ne Gerekiyor?

 

Frozen Yoğurt bayiliği veren firmalar, aldıkları katılım ve marka bedeli ile, sizlere hazır bir dükkan veya stant sunmaktalar. Frozen yoğurt markaları, bayilik aldıktan sonra, kendilerine özgü stant ve dükkan tasarımlarının yanında, dondurulmuş yoğurt makinaları, yoğurt ile birlikte sunacağınız ürünlerin yer aldığı tezgah, mutfak gereçleri, sunum ambalajları gibi ürünleri de sizlere sunuyorlar. Bunların yanında, personeliniz için frozen yoğurt eğitimi ve ürün sirkülasyonunuzun sağlanması için dondurulmuş yoğurt tozunu sizlere sağlıyorlar.

 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Bayiliği 1


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Müşteri Profili

 

Yoğurt hemen hemen herkesin sıklıkla tükettiği bir gıda. Sıklıkla tüketilen bu gıdayı, her kesimden insanın daha da eğlenceli bir şekilde tüketmesini amaçlayan dondurulmuş yoğurt bayiliği veren firmalar, birbirinden renkli seçeneklerle, yoğurt tüketimini oldukça arttırmış durumda.

 

Bir genelleme yapacak olursak, hem müşteri bilinci, hem de alım gücünün yüksek olduğu semtler ve bölgeler, frozen yoğurt bayiliği için oldukça uygun. Bu tip lokasyonlar için alınacak bir frozen yoğurt franchise ı, size oldukça fazla müşteri getirecektir.

 

dondurulmus frozen yogurt


 

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Maliyeti Ne Kadar?

 

Yerli ve yabancı firmaların bir arada olduğu frozen yoğurt sektörü için başlangıç giriş bedeli oldukça düşük. Bu değerler örneğin küçük bir AVM standı için 50 bin lira civarından başlayarak, büyük bir frozen yoğurt dükkanı için 200 bin TL ye kadar çıkabilmektedir.

 

Burada bahsedilen bayilik bedeli içine, frozen yoğurt firmasının isim hakkı kullanımı, dükkan dizaynı ve reklam katılım payı da dahildir. Tabiki aylık kar payı veya sabit bir katılım ücreti de, yoğurt bayisini açtıktan ve işletmeye başladıktan sonra, bayiliği aldığınız firmaya ödemeniz gereken ücretlerden.

frozen yogurt bayiligi nasil alinir


 

Frozen Yoğurt Franchise ‘ı İle Siz de Kazanın!

 

Ülkemizde oldukça yeni ve karlı bir yatırım olan dondurulmuş yoğurt veya diğer adıyla frozen yoğurt sektörü, yatırımcılarına oldukça hızlı bir geri dönüş sağlıyor. Siz de ülkemizdeki franchise sistemleri içinde, en popülerlerinden biri olan frozen yoğurt sektörüne girmek istiyorsanız, elinizi çabuk tutun ve frozen yoğurt bayiliği veren firmalar ile iletişime geçin. Önce ekin, sonra meyvelerini yavaş yavaş toplayın. Kazancınız bol olsun.

 


İsterseniz, Çikolata Şelalesi Standları ile ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz.


dondurulmus-yogurt-bayiligi-karli-yatirimlar.com-k


Frozen Yoğurt Bayiliği Veren Firmalar

chillbox-bayilik-karliyatirimlar Chillbox Frozen Yoğurt Franchise / Chillbox Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

Adres : 40s Gıda ve Turizm İşletmeleri AŞ. | Yenibosna Merkez Mh.
29 Ekim Cd. B Blok No: 5/C İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları Bahçelievler / İstanbul
Tel : +90 212 506 40 40
Faks :
Email : info@chillbox.com.tr
Web : www.chillboxfrozenyogurt.com

mitto-frozen-yogurt-franchise Mitto Frozen Yoğurt Franchise / Mitto Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

Adres : 30 Sok. Tokay Apt. No: 1/1 D: 6 Güzelyalı / İzmir
Tel : +(90) 533 650 15 90 +(90) 533 499 16 93
Faks :
Email : iletisim@mittofrozen.com
Web : www.mittofrozen.com

cigusta-bayilik-karliyatirimlar Cigusta Frozen Yoğurt Franchise / Cigusta Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

Adres : Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi Alglas İş Hanı,No: 59/3 Güneşli – Bağcılar / İstanbul
Tel : +90 533 769 68 60
Faks :
Email : cigusta@cigustaturkiye.com
Web : www.cigustaturkiye.com

iceberry-bayilik-karliyatirimlar Iceberry Frozen Yoğurt Franchise / Iceberry Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

Adres : Bağdat Caddesi No458/4 Maltepe / İstanbul
Tel : +90 (530) 928 47 72
Faks : +90 (242) 242 14 44
Email : info@iceberry.com.tr
Web : www.iceberry.com.tr

sincerely-yogurt-franchise-karliyatirimlar Sincerely Frozen Yoğurt Franchise / Sincerely Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

Adres : Bağdat Caddesi No458/4 Maltepe / İstanbul
Tel : +90 216 350 40 25
Faks :
Email : info@sincerelyyogurt.com
Web : www.sincerelyyogurt.com

Frozen Yoğurt Makinaları

öztiryakilare-frozen-yogurt-makinası Öz Tiryakiler Frozen Yoğurt Makinaları

Adres : Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No.8 Bağımsız Böl.1 34500 Büyükçekmece / İstanbul
Tel : +90 (212) 886 78 00 / 886 88 00 Pbx +90 (533) 383 72 99
Faks : +90 (212) 886 78 09
Email : info@oztiryakiler.com.tr
Web : www.oztiryakiler.com.tr

bng-tech-karliyatirimlar Bng-Tech Frozen Yoğurt Makinaları

Adres : Brandium 23/7 Ataşehir / İstanbul
Tel : +90 246 232 90 20 +90 532 655 31 32
Faks :
Email : pazarlama@bng-tech.com
Web : www.bng-tech.com

dondurulmus yogurt bayiligi nasil alinir


İsterseniz, Çikolata Şelalesi Standları ile ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz.Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir