27 / 05 / 2024
meyve suyu isi karlı yatırımlar

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Satışı

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği sağlıklı meyve suyuu ürünleriyle önce çıkan bayiliklerden. Son zamanların düşük bütçe ve hızlı geri dönüş sağlayan yatırımlarından biri olan bu bayilikler, Taze Meyve Suyu imalatı ve satışını yapan küçük dükkan veya stantlar. Hemen hemen her AVM de, veya insan yoğunluğunun fazla olduğu çarşı, pazar gibi yerlerde, bu gibi küçük işletmeleri görmüşsünüzdür. Doğal içeceklere rağbet edilen günümüzde, bu ve benzeri ürünlere talep oldukça artmakta, bu da beraberinde bu işletmelerin sayısını arttırmaktadır.

meyve suyu bayiligi


 

Meyve Suyu Satışına Nasıl Başlayabilirsiniz?

 

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği işine girmek için öncelikle belirlemeniz gereken bayilik almak veya kendi konseptinizi oluşturmak. Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği veren oldukça fazla sayıda firma bulunmaktadır. Onlardan alacağınız bir bayilik ile, size sadece ürünü satmanın kalacağı bir ticaret şekline başlamış olursunuz. Veya daha karmaşık bir yolu tercih edebilir, kendi konseptinizi oluşturmak için çalışabilirsiniz. Tabiki kendi konseptinizi oluşturmak için, stant tasarımlarından, alacağınız meyve ve sebzelerin halden alınmasına kadar bir sürü işin de sizi beklediğini unutmayın.

 

portakal suyu satmak


 

Meyve Suyunu Nerede Satabilirsiniz?

 

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği ve satışını stant içerisinde yapabileceğiniz gibi, bu işi dükkan halinde de yapabilirsiniz. Burada çeşitliliğinizin olması, müşteri potansiyelinizi ve güvenilirliğinizi arttıracaktır. Bu nedenle basit stantlar yerine daha ortalama veya büyük stantları tercih edin, veya stant olarak değil , en az 5-10 metrekare bir dükkan ile bu işe başlayın.

taze sikilmis meyve suyu satisi


 

Meyve Suyu Dükkanında Neler Satılabilir?

 

Meyve suyu üreteceğiniz ve satışını yapacağınız stant veya dükkanınızda hangi çeşitlerin olacağı, alacağınız bayiliğe göre çeşitlilik gösterecektir. Herhangi bir bayilik almadan, kendi konseptinizi yarattığınızda ise, çeşitlilik sizin hayal gücünüzle sınırlı tabiki.

 

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği

Bu gibi işyerlerinde klasik olarak portakal suyu, elma suyu, havuç suyu, nar suyu gibi meyve ve sebze suları satılırken, çeşitli meyve sularının karıştırılmasıyla elde edilen karışımlar da ayrı bir ürün olarak satılabilmektedir. Bu şekilde satışa sunulan meyve suları, normal meyve suyuna göre daha da karlı olabilmektedir. Burada, yeni elde edilen meyve suyuna verilen isim de, tüketimi arttırıcı bir etkiye sahiptir. Mesela hepiniz duymuşsunuzdur çeşitli meyve sularının karışımıyla oluşturulan ATOM denilen içeceği.

 

meyve suyu satmak


 

Lokasyon Seçimi Nasıl olmalı ?

 

Taze sıkılmış meyve suyu satışı için insan yoğunluğu en önemli faktördür. Daha çok müşteri potansiyelinin yoğun olduğu çarşı, pazar, AVM vb yerlerde açılacak bir dükkan veya stant, hızlı bir geri dönüşüm sağlayacaktır. Burada önemli olan sürümden kazanmak olduğu için, günlük satış miktarının fazlalığı, beklediğiniz gibi bir karlılık getirecektir. Bu nedenle taze meyve suyu satışı için öncelikle belirlemeniz gereken, müşteri potansiyelinin fazla olduğu kalabalık yerler olmalıdır.

 

Sağlıklı beslenme için olmazsa olmaz gıdalardan olan taze sıkılmış meyve suları, kalabalık yerlerin yanında, okulların ve öğrencilerin yoğun olduğu yerler ile spor salonlarının olduğu lokasyonlarda daha verimli olabilir.

 

meyve suyu kiosk karli yatirimlar


 

Yatırım Maliyeti Ne Kadar?

 

Taze sıkılmış meyve suyu satışı ve Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği için yatırım maliyetiniz, yine bayilik almak veya kendi konseptinizi oluşturmak arasında vereceğiniz karara göre değişecektir. Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği ücretleri genel olarak, 30-40 bin TL civarı iken, bu maliyeti kendi konseptinizle düşürebilirsiniz. Ama burada, hesaba katmanız gereken oldukça fazla detay olacaktır.

 

Kazancınız Bol Olsun..Karlı Yatırımlar!

 

meyve suyu satisi


 

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Bayiliği Firmaları

juice-planet-bayilik-karliyatirimlar Juice Planet Franchise / Juice Planet Bayilik

Adres : Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:6 D:1, 34418
4. Levent / Kağıthane /İstanbul
Tel : +90 232 445 91 93
Fax : +90 232 484 15 80
Email : info@juiceplanet.com.tr
Web : www.juiceplanet.com

falez-bayilik-karliyatirimlar Falez Franchise / Falez Bayilik

Adres : Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım 7. cadde / ANTALYA
Tel : +90 242 258 1466
Fax : +90 242 258 14 68
Email : falez@bgsfalez.com
Web : www.bgsfalez.com

meyve suyu franchise


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır.
Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir