17 / 06 / 2024
sakiz otomat yatirim

Risksiz Bir Yatırım : Sakız – Top Otomatları

Sakız ve Top Otomatları (Vending makinaları)

Sakız Otomatı veya Top Otomatına hemen hemen bir çok yerde rastlamışsınızdır. Bu rengarenk otomatlar, özellikle çocukların yoğun olduğu bölgelerde, avm lerde çocuk oyun alanlarının yakınında veya aklınıza gelebilecek diğer bir çok yerde kendine küçük de olsa bir yer edinmiştir.

sakiz otomatlari

Yatırımcısının belli aralıklarla ziyaret ettiği ve orada olmadan kazandığı bir yatırım şekli olan sakız otomatları, işletme bakımından oldukça rahat. Aynı zamanda da çok risksiz bir yatırım aracı. Düzenli aralıklarla yapacağınız ziyaretler sırasında hem gelirinizi toplayabilir hem de yeni ürün yerleştirmelerini yapabilirsiniz. Böylece, siz gittiğinizde, otomatınız sizin için çalışmaya devam eder.

top otomatlari


Sakız Otomatı Nasıl İşletilir?

Kiralayacağınız bir sakız otomatı ile yine kardan pay vererek kiralayacağınız bir lokasyon, sakız otomatı yatırımı için yeterli. Bundan sonra, düzenli aralıklarla sakız otomatınızı ziyaret etmeniz ve ürün sirkülasyonunu sağlamanız gerekiyor. En önemlisi, sakız otomatını kiralaycağınız yer, beklentinizi karşılamadığınız zaman, otomatı iade alabiliyor. Tabi otomatları ilgili firmalardan satın da alabilirsiniz.

top otomat


 

Sakız Otomatı Karlı Mı?

Çoğu insan sakız otomatlarından alışveriş yapmayı sever. İnsanlara, 1 Lira gibi bozuk para ile yaptıkları ödemeler fazla gelmiyor ve dolayısıyla sakız otomatı yatırımcısı da, küçük küçük gelen güzel bir kazanca kavuşuyor. Düşünün! 50 Kuruş veya 1 Liraya satılan renki sakızların 100 adedini 6-7 Lira gibi bir ücrete temin edebiliyorsunuz sakız toptancılarından. En düşüğünden hesaplayacak olursak, 12-14 adet sakız satarak, 100 adedin parasını çıkarıyorsunuz. Tabi geri kalan satışlar da size kar olarak geri dönüyor.

sakiz top otomat isletmek

Kazancınızın belli bir bölümünü, ki bu %20-30 gibi olabiliyor, lokasyonu kiraladığınız firmaya kira bedeli olarak veriyorsunuz.Zaten az olan bu giderlerinizi düştüğünüzde, başında durmadan kazandığınız, küçük ama istikrarlı otomatınızın size oldukça güzel para kazandırdığını göreceksiniz. Tabiki burada yapacağınız pazarlık da önem arz ediyor.

 


 

Sakız Otomatları Nereden Temin Edilir?

Sakız otomatlarını temin edeceğiniz bir çok otomat üreticisi mevcut. Bu otomat üreticileri sakız ve top otomatlarının yanı sıra, farklı oyun otomatlarını da sunmaktalar. Sakız otomatı ile başlayacağınız bu alışveriş, yerinizin elverdiği ölçüde, farklı otomat makinalarına da ev sahipliği yapabilir. Bu nedenle başlangıçta seçeceğiniz otomat üreticiniz oldukça önemli. Çünkü hem otomat kalitesi hem de satış sonrası size gösterilecek destek konusunda iyi bir firma ile çalışmak, size oldukça fazla zaman kazandırabileceği gibi, para da kazandıracaktır. Bu nedenle, otomat satın almadan önce iyice araştırmalı, bu alanda tecrübeli firmalar ile çalışmalısınız.

buyuk sakiz otomati


 

Kuruşlarla Büyüyen Bir Yatırım : Sakız Otomatı

İlk etapta sakız otomatı ve sakız satışı parasal değerler olarak düşük gelebilir sizlere. Fakat ticarette sürümden kazanmak gibi bir deyim de vardır. Burada önemli olan satışınızın sürekliliği ve ürün sirkülasyonunuz. Özellikle çocuk yoğunluğunun olduğu yerlerde işleteceğiniz sakız otomatları, sizlere oldukça karlı geri dönüşler sağlayacaktır.

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

sakiz otomati isletmek


 

Sakız – Top Otomatlarını Temin Edebileceğiniz Firmalar

———————————————————————————————————

Karınca Park Otomat Makinaları

Adres : Fevzi Çakmak Cad.Işık Sokak Ambarlı Siteler No 28 Avcılar-Ambarlı / İstanbul
Tel : +90 212 507 49 59 +90 532 356 27 77
Email : info@karincapark.com
Web : www.karincapark.com

———————————————————————————————————

Viking Otomat Makinaları

Adres : İstoç Ticaret Merkezi 24.Yol 22.Ada No: 9 Mahmutbey – Bağcılar / İstanbul
Tel : +90 212 659 31 30 +90 532 600 45 00
Email : info@vikingotomat.com

———————————————————————————————————

Marutim Otomat Makinaları

Adres : İvedik OSB 88 Oto 2. Bölge 724 Sk No: 30 Ostim-Yenimahhalle / Ankara
Tel : +90 532 394 77 21
Email : marutimotomat@gmail.com
Web : www.marutimotomat.com

———————————————————————————————————

Atak Oyun Makinaları

Adres : Cebeci Mahallesi 2464 Sok. No.36/A Sultangazi / İstanbul
Tel : +90 212 668 35 37 +90 532 557 28 62
Faks : +90 212 668 35 37
Email : info@atakoyunmakineleri.com
Web : www.atakoyunmakineleri.com

———————————————————————————————————

Sky Vending

Adres : IyaşPark AVM Depo No:14 32200 Isparta
Tel : +90 532 226 54 61
Fax : +90 246 228 65 17
Email :
Web : www.skyvending.com

———————————————————————————————————

Fom Vending

Adres : 289 sokak no:17/B Fırat Buca / İzmir
Tel : +90 232 276 76 00 +90 532 363 11 00
Email : info@fomvending.com
Web : www.fomvending.com

renkli sakiz otomati


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir