18 / 06 / 2024
kunefe bayigi nasil alinir

Her Yönüyle Künefe Satışı…

Künefe Dükkanı Açmak

 

Eşsiz lezzetiyle Künefe birçoğumuzun favori tatlılarından. Künefe deyince aklımıza öncelikle Hatay daha sonra Mesin ya da Adana gelir. Bu yörelerimizde daha da leziz bir hal alan Künefe, aslında kültürümüze sonradan giren bir tatlı. Osmanlı döneminde, Araplardan Türk mutfağına geçmiş lezzetler arasında Künefe. Künefe Dükkanı Açmak Fikri de son zamanlarda popüler yatırım adımlarından.

 

Kadayıf ve Peynir in harmanlanmasıyla, sıcak sıcak sofralarımıza sunulan künefe, başlı başına bir gelir kaynağı olma yoluna yıllar önce girdi. Künefe satışı yapan firmalar, konseptlerini oluşturarak, künefe bayiliği vermeye başladılar ve künefe bayilerinin sayıları gün geçtikçe arttı. Künefe franchising i ile, künefe üretimi daha da kolay hale gelmeye başladı ve bu önemli lezzet için farklı alternatifler ortaya çıktı.

 


 

Künefe ‘nin Farkı

 

Künefe yapısı ve sunumu nedeniyle diğer şerbetli tatlılardan farklı bir tat. İçerisinde yer alan peynirin, şerbetli kadayıfı hafifletmesi bir yana, künefenin siparişe göre sıcak sıcak müşteriye sunulması da ayrıca cazip hale getiriyor bu önemli lezzetimizi. Müşterilere tazelik konusunda garanti verilmesi daha kolay bir tatlı kısaca künefe.

 

kunefe yatirimi

 

 


 

Künefeyi Nasıl İmal Edeceksiniz?

 

Künefe Dükkanı Açmak ve Künefe satışında belki de en son düşüneceğiniz şeylerden biri de imalat. Çünkü künefe bayiliğini aldığınız firmalar, satışını yapacağınız künefeleri de size sağlayacaklardır. Burada sizin yapmanız gereken, pişmemiş olan künefeyi pişirmek ve müşteriye sunmak.

 

kunefe uretimi

 

 


 

Künefe Bayiliği ve Künefe Bayiliği İçin Gerekenler

 

Künefe Dükkanı Açmak ve Künefe bayiliği için daha önce belirttiğimiz gibi birden çok seçenek mevcut. Hemen hemen bütün seçeneklerin beklentisi ortalama boyutlarda bir dükkan ve burayı marka şartlarını yerine getirerek işletecek bir işletmeci.

 

Bazı franchising seçeneklerinde olduğu gibi, künefe bayiliğinde de, künefe franchise ı veren firmaların iki seçeneği mevcut. Cadde-Sokak-AVM gibi lokasyonlarda açılabilecek bir künefe dükkanı veya Künefe Stand / Kiosk modeli.

 

kunefe bayilik franchise

 

Künefe Dükkanı Açmak için ortalama olarak 100 m2 bir dükkan ve 2-3 çalışan yeterli olurken, avm standları için, 1 çalışanla bile künefe satışı yapılabilmektedir. Ama son dönemde açılan künefe dükkanları göz önüne alındığında, buralarda sunulan çay ve meyve ikramı gibi farklı hizmetler ile daha uzun süre müşteri ağırlanabilmekte. Dolayısıyla da çok daha geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi burada, motorlu bir servisinizin olması ve online yemek siparişleri kanalıyla sipariş almanız da karlılığınızla birlikte çalışan sayınızı da artırabilecektir.

 

Künefe Dükkanı açmak, künefe satışı için gerekli ve önemli seçimlerden birisi de yer seçimidir. Künefe dükkanınızın genel olarak yemek satışının olduğu yerlere yakın olması, size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

 

Ortalama yatırım maliyeti 100 bin TL ile 300 bin TL ye kadar değişebilmektedir künefe frachising inin. Bu bedel, seçilen markaya ve dükkan büyüklüğüne göre değişmektedir.

 


 

Künefe Satışı ve Karlılık

 

Künefe satışından ortalama %300 – 400 gibi karlar elde etmek mümkün. Tabi burada yine bayiliği aldığınız firmanın marka değeri öne çıkıyor. Aynı zamanda kar payı alan markalar da olabiliyor künefe franchising inde.

Künefenin yanında satacağınız, çeşitli içecekler gibi yan ürünlerin de getirisi düşünüldüğünde, künefe satışı çok tatlı para kazanacağınız bir sektör.

 

Tatlı bir Ürün Satarak, Tatlı Tatlı Kazanın!

Tek bir ana ürünle ve çok fazla çaba sarf etmeden yapacağınız künefe satışı sizin de yatırım yapacağınız bir sektör olabilir. Künefe Dükkanı Açmak, hem üretim kolaylığı hem de karlılık oranlarıyla, künefe bayiliği önemli bir kar kapısı. Bu alana girerek, Künefe Dükkanı Açmak ve Künefe satışıyla kazananlar arasına siz de girmek istiyorsanız, künefe bayiliği veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

 

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

 


 

Künefe Bayiliği (Franchising) Veren Firmalar

 

ozikizler kunefe bayilik franchise Özikizler Künefe

Özikizler Künefe Franchise / Özikizler Künefe Bayilik

Adres : Batıkent, Kürşat Tüzmen Blv. D:31/A, 27560 Şehitkamil/Gaziantep
Tel : +90 342 341 51 70
Email : info@ozikizlerkunefe.com
Web : www.ozikizlerkunefe.com

sarayli kunefe bayilik franchise Saraylı Künefe

Saraylı Künefe Franchise / Saraylı Künefe Bayilik

Adres : Yeditepe Mahallesi, 216 No’lu Cad., Kardelen Apt No:25/B.C Şahinbey/GAZİANTEP
Tel : +90 342 360 49 79
E-Posta: info@saraylikunefe.com
Web : www.saraylikunefe.com

yesil kunefe bayilik franchise Yeşil Künefe

Yeşil Künefe Franchise / Yeşil Künefe Bayilik

Adres : Mevlana mah. Melikşah cad. 12/A Talas / Kayseri
Tel : +90 541 937 45 00
Email :
Web : www.yesilkunefe.com

jumbo kunefe bayilik franchise Jumbo Künefe

Jumbo Künefe Franchise / Jumbo Künefe Bayilik

Adres : Sanayi Mh., Şakayık Sk No:23, 41040 İzmit/Kocaeli
Tel : +90 262 606 08 88
E-Posta:
Web : www.jumbokunefe.com

dalgac kunefe bayilik franchise Dalgaç Künefe

Dalgaç Künefe Franchise / Dalgaç Künefe Bayilik

Adres : Uzun Çarşı Cad. Yeni Camii Karşısı No:97 Antakya / Hatay
Tel : +90 532 733 81 69
Email : info@dalgac.com
Web : www.dalgac.com

altindamak kunefe bayilik franchise Altın Damak Künefe

Altın Damak Künefe Franchise / Altın Damak Künefe Bayilik

Adres : Cennet Mah. Reyhan Cad. No:83 (Kültür Merkezi Yanı) Küçük Çekmece / İstanbul
Tel : +90 212 425 26 16 +90 212 425 26 25
Email : info@altindamakkunefe.com
Web : www.altindamakkunefe.com

 

kunefe satisi

 


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir