1 / 03 / 2024
mobilya bayiligi almak

Mobilya, Dekorasyon ve Ev Tekstili Satışı

Mobilya, Dekorasyon ve Ev Tekstili Satışı

Mobilya Dekorasyon sektörü uzun yıllardır ülkemizin en hareketli sektörlerinden. Gayrimenkul sektörünün gün geçtikçe geliştiği ülkemizde, buna paralel olarak da Mobilya Dekorasyo sektörün gelişimini her geçen gün arttırıyor ve büyüyor. Her geçen gün yeni bir Mobilya Dekorasyon veya ev tekstili markası mobilya piyasasına giriyor ve yeni ürünlerle mobilya piyasası daha da canlanıyor.

Önceleri sadece ülkemizin iç ihtiyacı için ortaya çıkan Mobilya Dekorasyon firmaları, şimdilerde ihracat şampiyonu olabilecek seviyelere geldi. Bildiğimiz bir çok marka, günümüzde hem ülkemizde hem de yurt dışındaki onlarca ülkede ürünlerini müşterilerine sunuyor, mobilya sektörü ile ülkemizin adını bir çok yerde duyuruyorlar.

mobilya bayisi olmak

Mobilya Dekorasyon sektörü bir çok ünlü markaya ev sahipliği yapıyor. Bu tanınan markalar, hem ev hem ofis hem de aklınıza gelebilecek insanın yaşadığı her lokasyona mobilya temin ediyorlar. Tasarladıkları farklı mobilya ürünleriyle , bir çok yaşam ortamının dekorasyonununu tasarımını yapabiliyorlar.

Mobilya Dekorasyon sektörü oldukça canlı ve büyüme odaklı bir sektör. Her geçen gün böylesine gelişen bir sektör, bir çok yeni girişimciyi bünyesine almak için de oldukça istekli. Mobilya, ev dekorasyonu ve dekorasyon markaları, bu alanda bayilik vermek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar ve her geçen gün bir köşe başına bu markaların mobilya bayilikleri açılıyor.

Marka bilinirliği açısından bilinen markalar ile çalışmanın oldukça önemli olduğu mobilya sektörü, marka bilinirliğinin ön planda olduğu bir tüketim sektörü. İnsanlar, alacakları mobilyanın tasarımından çok, öncelikle belirledikleri marka bayilerini ziyaret ediyorlar ve alacakları mobilyaları güven duydukları bu markaladan alıyorlar. Bu nedenle mobilya bayiliğinde en önemli noktalardan biri, alacağınız bayinin marka bilinirliğinin yüksek ve güvenilirliğinin fazla olması.

mobilya dekorasyon karli yatirimlar

Bir Mobilya Bayisi Nasıl Olunur?

Mobilya Dekorasyon bayisi olabilmeniz için en önemli adım, bayisi olacağınız mobilya firmasını belirlemeniz. Bir çok mobilya markası, mobilya bayiliği vermek için, bayi adaylarını beklemekte. Burada önemli olan sizin seçiminiz. Şartlarını beğendiğiniz ve toplumda oldukça talep gören, marka bilinirliği yüksek markalardan alacağınız bir mobilya, ev tekstili, dekorayon bayiliği, oldukça karlı bir yatırım olmaya yüksek bir aday olacaktır. Çünkü, ismen bilinen markaların her zaman kendi müşteri tabanı vardır ve bu müşteriler, ailesi olduğunuz markanın temsilcisi olarak, artık sizin müşterilerinizdir.

Mobilya Dekorasyon bayiliğinde ikinci önemli unsur, mobilya satışını yapacağınız dükkanınız olacaktır. Mobilya, ev tekstili ve dekorasyon ürünleri oldukça büyük çapta ürünlerdir. Bu nedenle, bu ürünlerin sergilendiği ve satışının yapıldığı dükkanlar, normal dükkanlardan oldukça büyüktür. Genel olarak bakıldığında, bu tip dükkanları bulmak kolay değildir. Fakat mobilya işini yapacağınız dükkanı bulmak, oldukça karlı bir yatırım olacak bu yatırım için fazlasıyla değecektir.

mobilya dükkanı açmak

Mobilya bayisini açacağınız dükkan boyutları itibarıyla, büyük bir dükkan olacağı için, bu tip bir dükkanın kirası da oldukça yüksek olacaktır. Böyle bir dükkanın kiralanması, gerekli peşinatların verilmesi ve yüksek bir kira bedelini de göze almaktır. Tabiki bir çok mobilya bayisinin de bu tip giderleri göz önüne aldığı düşünülürse, mobilya bayiliğinden elde edeceğiniz kazanç, fazlasıyla bu giderleri karşılayacaktır. Mobilya bayiliğini açmadan önce yapacağınız fizibilite araştırmaları, bu konuda herhangi bir sürprizle karşılaşmanızı da engelleyecektir.

Bayiliğini almayı düşündüğünüz ve mobilya satışını yapmayı planladığınız lokasyon hazır. Şimdi sıra geldi, bayilik almayı düşündüğünüz firma ile iletişim kurarak bayilik isteğinizi dile getirmeye. Farklı mobilya, dekorasyon ve ev tekstili firmalarının farklı şartları bulunmaktadır ve mobilya bayiliği için bu şartları sizin de yerine gerimeniz gerekmektedir.

Mobilya bayiliğini aldıktan sonra, kurulum ve açılış işlemleri sizi beklemektedir. Burada, mobilya satışını gerçekleştireceğiniz dükkanın tasarımı oldukça önemlidir. Mobilya bir tasarım işidir. Tasarım işinin oldukça önemli olduğu bu sektörde, ürünleri göstereceğiniz yerin tasarımı, yine ilgili markanın ürünlerini gösterebilecek bir nitelikte olmalıdır. Markalar sizleri birer temsilci oalrak gördüklerinden, burada mobilya dükkanınızın tasarımı da yine, çoğunlukla mobilya bayiliği aldığınız firma tarafından yapılacaktır.

Mobilya Dekorasyon bayinizin açılışı sürecinde, mobilya dükkanınız, satışlarınız ve karlılığınız için oldukça önemli olan bir diğer konu da, mobilya dükkanında çalıştıracağınız personelinizdir. Bir çok işte, çalıştırılan personel, iş yeri karlılığını doğrudan etkileyen faktörlerdendir. Fakat mobilya satışı ve mobilya sektöründe, personel daha da önemlidir. Müşteriler ile birebir iletişim halinde bulunacak personelinizin müşterilere karşı tavırları ve davranışları, satış kabiliyetleri, ürün sunumları, sizin ve mobilya dükkanınız için hayatidir. İnsan ilişkileri ve satış kabiliyetinin oldukça önemli olduğu mobilya sektörü, personel seçiminde ince eleyip sık dokuyacağınız sektörlerdendir. Bu nedenle personel seçimine azami özen göstermeniz gerekmektedir.

mobilya satisi karli yatirimlar

Mobilya Satışı Karlı Mı?

Mobilya, Dekorasyon ve ev tekstili oldukça karlı bir perakende sektörü. İnsanlar yaşam alanlarına harcadıkları parayı, çok fazla önemsemezler ve bu alanda harcama yapmaktan kaçınmazlar. Yaşam alanlarında yer alan onlarca ürün bulunmaktadır ve bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu oldukça yüksek bedelli ürünlerdir. Mobilya bayisi olduğunuzda, bu ürünleri müşterilerinize sunacak, bayiliğini aldığınız markanın gücü ve güveniyle, mobilya satışınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bayiliğini aldığınız markanın size sunduğu ölçüde, belirli ve yüksek olan kar oranlarıyla bir mobilya firması olacaksınız. Özellikle, mobilya firmalarının fazla olduğu veya insan yoğunluğunun fazla olduğu cadde, sokak veya avm ‘lerde açacağınız bir mobilya firması, sizlere oldukça karlı ve hızlı bir geri dönüş sağlayacaktır.

Satış ve insan ilişkileri başlı başına bir konudur. Mobilya Dekorasyon dükkanında çalıştıracağınız personeliniz, sizin için oldukça önemlidir. Personelinizin satış kabiliyeti ve güler yüzü ile karınız daha da yükselecek, müşterilerinizin sayısı her geçen gün artacaktır.

Yaşam Alanlarını Siz Renklendirin!

Mobilya Dekorasyon bayiliği ile insanların yaşam alanlarını renklendirebilir, onlara yeni bir ortam sağlayabilirsiniz. Bunları yaparken de, oldukça kazançlı satışlar yapabilir, mobilya sektörünün karlı dünyasından payınıza düşeni siz de alabilirsiniz. Unutmayın, mobilya sektörü gün geçtikçe gelişen, oldukça büyük bir perakende sektörü. Bu alanda yapacağınız her yatırım, sizlere misliyle dönecek, oldukça karlı günlerin kapısını ardına kadar açacaktır.

Kazancınız Bol Olsun… Karlı Yatırımlar!

Mobilya Dekorasyon ve Ev Tekstili Bayiliği Veren Firmalar

bellona karli yatirimlar Bellona Bayilik / Franchise Adres : Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070 Melikgazi / Kayseri
Tel : +90 444 33 99
Faks :
Email :
Web : www.bellona.com
tepehome karli yatirimlar Tepe Home Bayilik / Franchise Adres :
Tel : +90 444 6 999
Faks :
Email : iletisim@tepehome.com.tr
Web : www.tepehome.com
cilek karli yatirimlar Çilek Bayilik / Franchise Adres : IDTM A3 Blok, Kat :17 No:469 34149 Yeşilköy / İstanbul
Tel : +90 212 465 78 45
Faks : +90 212 465 78 46
Email :
Web : www.cilek.com
istikbal karli yatirimlar İstikbal Bayilik / Franchise Adres : Organize Sanayi Bölgesi, 8. Cad. No: 60 38070 Melikgazi / Kayseri
Tel : +90 444 33 44
Faks :
Email :
Web : www.istikbal.com
alfemo karli yatirimlar Alfemo Bayilik / Franchise Adres : Celal Umur Cad. No:10 35860 Torbali / İzmir
Tel : +90 232 999 30 00 +90 850 222 10 30
Faks : +90 232 853 10 75
Email :
Web : www.alfemo.com.tr
enzahome karli yatiirimlar Enza Home Bayilik / Franchise Adres : Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No:41A Yakacık / Kartal / İstanbul
Tel : +90 444 0 987
Faks : +90 (216) 451 49 49
Email :
Web : www.enzahome.com
dogtas karli yatirimlar Doğtaş Mobilya Bayilik / Franchise Adres : A.Ş. İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:107 Küçükyalı / Maltepe / İstanbul
Tel : +90 444 34 87
Faks :
Email :
Web : www.dogtas.com.tr
kelebek mobilya karli yatirimlar Kelebek Mobilya Bayilik / Franchise Adres :
Tel :
Faks :
Email :
Web : www.kelebek.com.tr
lazzoni karli yatirimlar Lazzoni Bayilik / Franchise Adres : Çankırı Bulvarı No:49 Akyurt / Ankara
Tel : +90 312 847 55 33
Faks : +90 312 847 55 32
Email :
Web : www.lazzoni.com
ipek mobilya karli yatirimlar İpek Mobilya Bayilik / Franchise Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 43.Cad. No: 35 38100 Kayseri
Tel : +90 352 322 00 50
Faks : +90 352 322 00 61- 62
Email : info@ipekmobilya.com.tr
Web : www.ipekmobilya.com.tr
ider karli yatirimlar İder Mobilya Bayilik / Franchise Adres :
Tel : +90 850 466 33 33
Faks : +90 216 466 28 24
Email : bilgi@idermobilya.com
Web : www.idermobilya.com
modeco karli yatirimlar Modeco Home Bayilik / Franchise Adres :
Tel : +30 210 729 01 00
Faks :
Email : info@modeco.gr
Web : www.modeco.com.tr
benim odam karli yatirimlar Benim Odam Bayilik / Franchise Adres : Mobiliyum Mobilya AVM No:31 İnegöl / Bursa
Tel : +90 224 724 25 45
Faks : +90 224 728 28 85
Email : info@bayras.com
Web : www.benimodam.com.tr
ewoda karli yatirimlar Ewoda Mobilya Bayilik / Franchise Adres : Organize Sanayi Bölgesi Ana Cadde Sonu İnegöl / Bursa
Tel : +90 224 714 97 01
Faks : +90 224 714 97 02
Email : info@ewoda.com.tr
Web : www.ewodamobilya.com
cetmen karli yatirimlar Çatmen Bayilik / Franchise Adres : Fatih Mahallesi, Çamlık Cad. No:46, Sarnıç Yolu, 35410 Gaziemir / İzmir
Tel : +90 850 455 05 55
Faks : +90 232 281 65 27
Email :
Web : www.cetmen.com.tr
tirtil genc odasi karli yatirimlar Tırtıl Genç Odası Bayilik / Franchise Adres : Modoko mobilyacılar sitesi 5. cadde no: 92 Yukarı Dudullu – Ümraniye / İstanbul
Tel : +90 216 365 8715 +90 850 302 94 67
Faks :
Email :
Web : www.tirtilgencodasi.com.tr
meltem bebek genc odasi Meltem Bebek & Genç Odası Bayilik / Franchise Adres : Gazipaşa Mahallesi Çevreyolu Bulvarı No: 97 Menderes / İzmir
Tel : +90 232 782 62 45
Faks : +90 232 782 29 35
Email :
Web : www.meltemmoduler.com
caploonba karli yatirimlar Caploomba Bayilik / Franchise Adres : Kazım Karabekir Mah. 6907/1 Sok No:20 Pancar Torbalı İZMİR
Tel : +90 232 864 2250 / +90 232 864 2251 +90 533 721 4329
Faks : +90 232 864 2272
Email : info@orpak.com.tr
Web : www.caploonba.com
gencecix karli yatirimlar Gencecix Bayilik / Franchise Adres : Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Osb. 3.Cad No:4 Hamzabey / İnegöl / Bursa
Tel : +90 224 718 60 00 +90 224 718 51 15
Faks :
Email : gencecix@gencecix.com info@gencecix.com
Web : www.gencecix.com
verelli karli yatirimlar Bayilik / Franchise Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 28, 81600 Beyköy / Düzce
Tel : +90 380 553 71 38
Faks :
Email : info@verelli.com.tr
Web : www.verelli.com.tr
koleksiyon karli yatirimlar Koleksiyon Ev ve Ofis Mobilyaları Bayilik / Franchise Adres : Cumhuriyet Mah. Hacı Osman Bayırı Cad. No: 25 34457 Sarıyer / İstanbul
Tel : +90 212 363 63 63
Faks : +90 212 223 48 25
Email : info@koleksiyon.com.tr
Web : www.koleksiyon.com.tr
evline karli yatirimlar Evline Bayilik / Franchise Adres : Büyükbakkalköy Mah. Yakacık Yolu Sk. No: 13/13 Maltepe/İstanbul
Tel : +90 216 561 03 46
Faks : +90 216 561 03 46
Email : info@evline.com.tr
Web : www.evline.com.tr
cicigelin karli yatirimlar Cici Gelin Bayilik / Franchise Adres : Ramazan Paşa Mahallesi Mimar Sinan 23. Sokak. No:10 (Yağcılar İçi) Aydın
Tel : +90 256 225 24 55 +90 532 411 43 92
Faks : +90 256 213 60 92
Email : info@cicigelinmobilya.com.tr
Web : www.cicigelinmobilya.com.tr

mobilyaci acmak karlı yatirimlar


Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir