donerci nasil acilir
Karlı Yatırımlar / Bayilik / Franchise / Et Dönerci Açmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Et Dönerci Açmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Dönerci Açmak

Döner, bize özel bir lezzet olmanın yanında, bizimle birlikte dünyaya yayılmış ve adını bir çok ülkede duyurmuştur. Etin en çok sevilen hallerinden biri olan döner, gün geçtikçe daha da popüler hale gelmiş ve önceleri küçük birer dükkan olan dönerciler, franchising ve bayilik sistemleri ile dev firmalara dönüşmüşlerdir.

Dönerin popüleritesinden faydalanmak isteyen girişimciler, çeşitli döner bayiliklerine başvurularda bulunmuşlar ve bayilik yöntemi ile, bu kuruluşların sayısını her geçen gün arttırmışlardır. Karlı bir yatırım olmasının yanında, türk fast food u olarak oldukça çok tercih edilen döner, yapılışının ve sunumunun kolaylığı ile de yatırımcının dikkat çekmiştir.

etdonerci

Dönerin belirli bir anavatanı yok, fakat etin güzel olduğu bir çok ilimizde, güzel döner yapan yerler mevcut. Yaprak döneriyle Erzincan, Çağ kebabının gölgesinde kalsa da, leziz döneriyle Erzurum bu alanda önemli anadolu şehirlerinden.

Batıya doğru geldikçe, döner işletmelerini daha çok franchising olarak görüyoruz. Bu franhising sistemleri arasından sıyrılmış ve lezzetlerini kanıtlamış işletmeler de yok değil. Özellikle İstanbul ‘da, Bayramoğlu Döner, Dönerci Ali Usta ve Dönerci Celal Usta bu önemli lezzetimizin önemli duraklarından.

doner iskender bayilik, etdoner

Et Döner Bayiliği

Anadoludaki döner restoranları ve özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde, dönerleriyle kendilerini ıspatlamış aile şirketlerinin yanı sıra, et döner bayiliği veren bir çok firma mevcut. Bu işletmeler, hem AVM hem de cadde/sokak dükkanları için, döner bayiliği vermekte, yatırımcıları, döner satışının karlı yüzü ile tanıştırmaktalar.

Farklı farklı döner konseptleriyle karşımıza çıkan, döner bayiliği veren firmalar, bayilik vermek ve isimlerini kitlelere ulaştırmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Siz de oldukça karlı bir yatırım olan döner satışı alanına, bu gibi firmalardan destek alarak, onların bir bayisi olarak girebilirsiniz.

doner franchise almak

Et Döner Bayilik Konseptleri

Döner satışı için franchising sağlayan firmaların birbirinden farklı konseptleri bulunmakta. AVM lerin food court larında yer alan ve ortak oturma alanlarından faydalanılarak sadece mutfak, sunum ve kasa şeklinde hizmet veren bir dönerci konsepti de benimseyebilirsiniz, müşterilerinizin rahatça oturabilecekleri büyük bir döner dükkanı da açabilirsiniz. Ürün olarak porsiyon döner, iskender gibi sunumları kullanabilirsiniz, ya da ekmek arası, pide arası veya dürüm konsepti ile bu alanda yer alabilirsiniz.

doner satisi, etdoner

Daha önce de dediğimiz gibi, döner satışı için bir çok bayilik veren firma mevcut. Her bayilik veren firma kendisine özgü şartlara sahip ve farklı konseptleri yatırımcılara sunmakta. Burada öncelikle belirlemeniz gereken, sizin ve açacaınız dönercinin lokasyonu için en uygun konsepti belirlemeniz.

etdonerci acmak

Dönerci Dükkanı Açmak İçin Gerekenler

Dönerci konseptinizi belirledikten sonra, döner bayiliği alacağınız firma ile iletişime geçmeniz atacağınız ikinci adım olacaktır. Döner franchising i veren firmalar oldukça fazla. Fakat bilinirlik ve marka değeri olarak bu hizmeti verenler, sayıca azınlıkta. Bu nedenle, döner bayiliği alırken, dikkat etmeniz gereken bir nokta da, bayilik alacağınız firmanın bilinirliği olmalıdır.

Unutmayın, bu alanda onlarca bayiye sahip firmaların, kendi müşteri kitleleri bulunmaktadır. Bu döner firmalarını tercih etmekle birlikte, siz de onların potansiyel müşterilerine ortak olmuş olacaksınız. Özetle arkanızı ne kadar sağlam bir kayaya yaslarsanız, sizin için o kadar iyi olacaktır.

doner bayilik franchise

Bayilik alacağınız firma ile iletişim kurmadan önce veya sonrasında, döner dükkanı açacağınız lokasyonu belirlemeniz gerekmektedir.

Gıda sektörü insan yoğunluğunun oldukça önemli olduğu bir sektördür. Döner bayiliği aldığınızda, satışlarnızın belli bir değerin üzerinde olaması ve bu alanın karlılığından azami derecede faydalanabilmeniz için, seçeceğiniz yerin ve dükkanın, insan yoğunluğu bakımından iyi olamsı gerekmektedir.

Özellikle AVM lerin food courtları veya restorant ve cafelerin yoğun olduğu caddeler, sizin için güzel bir başlangıç yapılabilecek lokasyonlardır. Bu gibi yerlerde kira gideriniz fazla olacaktır. Fakat, doğası gereği bu gibi bayilikler için bu maliyeti göz önüne almanız gerekmektedir.

Döner bayiliği aldığınızda, diğer aşamalar için de harekete geçmiş olacaksınız. Dükkanınızın iç dizaynı ve gerekli malzemeler, bu işi profesyönelce yapan döner bayiliği veren firmalar tarafından karşılanacak, size sadece döner satışı yapmak kalacaktır. Burada, döner tezgahı, masa, sandalye, buzdolabı, mutfak malzemesi ve gerekli diğer öğeler, bayilik aldığınız firmalar tarafından karşılanacaktır.

Son önemli kısım da personel ihtiyacınız olacaktır. Her hizmet sektöründe personel seçimi oldukça önemlidir. Müşterilerinizin memnuniyetini arttıracak ve size müşteri kazandıracak güleryüzlü personelleriniz, açacağınız dönercide size oldukça fazla katkı sağlayacaktır. Bayilik aldığınız firmaların da bu alanda size desteği olabilecektir.

iskender franchise almak

Dönercilik Karlı Bir Yatırım Mı?

Döner oldukça fazla tüketilen, yerli bir fast food. Aynı zamanda, dışarıda yenilen geleneksel yemeklerin başında gelen en önemli lezzetimiz. Böylesine fazla tüketilen bir lezzetin, getiri olarak da yatırımcılarını bir hayli güldürdüğü ortada. Tabiki bu gülme, seçeceğiniz firmaya, lokasyona ve işletme stilinize göre gülümseme veya kahkaha olarak farklı olacaktır.

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

doner bayiligi almak


Tavuk Döner Bayiliği ile ilgili yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Dönerci Açmak İçin Bayilik / Franchise Alabileceğiniz Firmalar

baydoner karli yatirimlar Baydöner Bayilik / Franchise

Adres : Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower İzmir
Tel : +90 232 464 42 35
Faks : +90 232 464 42 36
Email : info@baydoner.com
Web : www.baydoner.com

kasap doner karli yatirimlar Kasap Döner Bayilik / Franchise

Adres : Barbaros Mah. Şen Sok. N0:14 Ataşehir / İstanbul
Tel : +90 216 472 24 34
Email : +90 216 472 86 23
Web : www.kasapdoner.com

bereket doner karli yatirimlarlar Bereket Döner Bayilik / Franchise

Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No:157 Zincirlikuyu, Şişli / İstanbul
Tel : +90 212 771 55 55
Email : info@bereketdoner.com.tr
Web : www.bereketdoner.com.tr

donerstop karli yatirimlar Döner Stop Bayilik / Franchise

Adres : Rüzgarlıbahçe Mah. Şehit Yüzbaşı Sinan Eroğlu Cad. No:3 K Binası K:9 Daire:20 Beykoz/İstanbul
Tel : +90 216 413 0730
Faks: +90 216 413 0737
Email : franchise@donerstop.com.tr
Web : www.donerstop.com.tr

bursakebapevi karli yatirimlar Bursa Kebap Evi Bayilik / Franchise

Adres : Namık Kemal Mah. Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak Helvacı Plaza No:1 Esenyurt / İstanbul
Tel : +90 444 6 304
Faks : +90 212 690 02 03
Email : info@bursakebapevi.com
Web : www.bursakebapevi.com

bydnr karli yatirimlar Bydnr Bayilik / Franchise

Adres : Orta Mahalle 4.Sokak No:9 Altınova / Antalya
Tel : +90 242 340 46 46
Faks : +90 242 340 54 43
Email : info@bydnr.com
Web : www.bydnr.com

sebatdoner karli yatirimlar Sebat Döner Bayilik / Franchise

Adres : Mahmutbey Caddesi Meriç Sokak No:26 Şirinevler-Bahçelievler / İstanbul
Tel : +90 212 551 54 54
Email :
Web : www.sebatdoner.com

evindoner karli yatirimlar Evin Döner Bayilik / Franchise

Adres : 13 Şubat Caddesi Gün İşhanı No:1 Erzincan
Tel : +90 446 212 23 69
Email : bilgi@evin.com.tr
Web : www.evin.com.tr

intibadoner karli yatirimlar İntiba Döner Bayilik / Franchise

Adres : Aydınevler Mahallesi Sanayi Caddesi no : 30/A Maltepe/istanbul
Tel : +90 850 644 57 75
Email : info@intiba.com.tr
Web : www.intiba.com.tr


Tavuk Döner Bayiliği ile ilgili yazımızı da inceleyebilirsiniz.Websitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

kahve franchise karli yatirimlar

En Popüler Franchising, Kahve !

Günümüzün En Popüler Franchising Ürünü : Kahve Kahve’nin Kökeni Yıllardır dünyanın en çok tüketilen içeceği …

dondurulmus yogurt bayilik

Frozen (Dondurulmuş) Yoğurt Bayiliği

Dondurmanın Yerini Alabilecek Bir Tat : Frozen Yoğurt Son zamanlarda oldukça fazla franchise verilen popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir