28 / 05 / 2023
kumpir franchise kumpir bayilik

Kumpir Bayisi Olarak Siz de Kazanın!

Kumpir Bayiliği / Kumpir Franchising

Kumpir, anavatan olarak eski Yogoslavya ya aittir. İlk olarak burada üretilen kumpir, daha sonra tereyağı ve kaşar eklentisiyle, bizden biri olmuştur ve kültürümüzün önemli fast food ları arasına girmiştir. Tabi, bu popülariteyle birlikte, Kumpir Dükkanı Açmak da önemli girişimler arasına girmiştir.

Kumpir hem bir atıştırmalık hem de bir öğün olarak tüketilebilen bir lezzettir. Fırınlanmış patatesin, tereyağı ve kaşarla harmanlandığı ve içine bir çok yan lezzetin eklendiği kumpir, bir çok kişinin favori yiyecekleri arasında ilk sırayı alır.

kumpir bayilik franchise

İstanbullu olanlar bilirler. Ortaköy, kumpir için ilk akla gelen yerlerdendir. Birbiri ardına sıralanan kumpirciler, ortaköy meydanında renkli bir görüntü sergilerler. Kumpir konusunda adeta bir marka olmuştur Ortaköy.

Bu önemli lezzeti Ortaköy dışında markalaştıranlar da var şüphesiz. Bir çok girişimci, kumpiri sadece bir lezzet olarak değil, aynı zamanda önemli bir kazanç kapısı olarak görmüş, kumpir satışına yönelerek, bu alanda bayilik veririr duruma gelmiştir. Bu nedenle, kumpir satışı için, siz girişimcilerin bir çok franchise seçeneği mevcut.

Kumpir Nelerden Yapılır?

Kumpir temel olarak fırınlanmış patates, tereyağı,kaşar peyniri ve patatesin içine koyulacak birbirinden leziz lezzetlerden yapılır. Kumpirin içine koyulan bu lezzetler, turşu, zeytin, sosis, kısır, mantar, mısır vb ürünlerden oluşur. Sunulurken, ketçap ve mayonezle de renklendirilir.

kumpirle kazan

Kumpir Bayiliği (Franchise)

Kumpir Dükkanı açmak ve Kumpir satışı için, bir çok firmadan isim hakkı satın alabilir, bu karlı yatırımdan siz de payınıza düşeni alabilirsiniz. İster cadde/sokak dükkanı, ister avm standı şeklindeki konseptlerle, kumpir satışı işine girebilirsiniz. Burada önemli olan nokta, seçeceğiniz marka ve lokasyonunuzdur.

Çeşitli kumpif franchising firmalarının farklı şartları ve konseptleri vardır. Burada, sizin şartlarınıza uygun olabilecek bir markayı seçmeniz, sizin için faydalı olacaktır. Çünkü, seçeceğiniz lokasyona göre, ürün yelpazeniz ve karlılığınız değişecektir. Belirlediğiniz yere en uygun markayı belirlemeniz, bu nedenle çok önemlidir.

Kumpir Dükkanı Açmak için Kumpir bayiliği veren firmalar, sizden öncelikle bir franchising bedeli talep etmektedirler. Kumpir satışında, bu bedelin yanı sıra, kurulum maliyetleri ve satıştan pay alma gibi ek giderleriniz de olacaktır. Fakat, bu giderler, kumpir satışından elde edeceğiniz karlılıkla hızla karşılanacak, yatırımınızın geri dönüşünü aldığınız gibi, bu alandaki kazancınız da hızla artacaktır.

Genel olarak stand/kiosk oalrak talep gören kumpir bayilikleri, avm ‘lerde, dükkan olarak açılanlar ise, işlek cadde ve sokaklarad yer almaktadır. Burada, seçilen konsepte göre, çalıştıracağınız kişi sayısı da değişecektir. Örneğin bir avm standı için bir çalışan yeterliyken, işlek bir caddedeki bir şube için, birden çok çalışana ihtiyacınız olacaktır. Bu çalışanların eğitimleri, kumpir franchise ı aldığınız firma tarafından karşılanmaktadır.

kumpir ortakoy kumpir

Kumpir Bayiliği (Franchise) Maliyeti

Kumpir Dükkanı açmak ve Kumpir bayiliği için, kumpir franchise ı veren firmalar ortalama olarak 20000 – 50000 TL isim hakkı talep ediyorlar. Bazı firmalarda, bu bedel kurulum maliyetlerini de içerirken, bazılarında extra olarak kurulum maliyeti de yatırımcıdan alınmakta. Her şey göz önüne alındığında, bir kumpir bayisi açabilemek için 50000 – 100000 TL gibi bir bedel gerekiyor.

Kurulum maliyetlerinin yanında, kimi firmalar kumpir satışından kar payı da almakta. Burada seçeceğiniz markaya göre kar payı oranı %5 civarı olacaktır.

Kumpir Satışı Neden Karlı Bir İş?

Kumpir içerik bakımından oldukça zengin, fakat maliyet olarak oldukça düşük bir yiyecek. Ortalam olarak 3 TL ye maledeceğiniz kumpiri,10-15 TL ye rahatlıkla satabilmektesiniz.

Neden Kumpir Satışı İle Siz de Kazanmayasınız?

Kumpir oldukça karlı ve satışı kolay bir üründür. Böyle karlı bir yatırım için siz de harekete geçebilir, kumpir satışı ile kazananlar arasına siz de girebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, ilgili firmalar ile iletişim kurmak, markanızı belirlemek ve kurulum işlemlerinden sonra, kumpir satışı ile kazancınıza kazanç katmak.Kumpir dükkanı açmak size de çok kazandıracak.

Kazancınız Bol Olsun…Karlı Yatırımlar!

kumpir satışı

Kumpir Bayiliği (Franchising) Veren Firmalar


Mr. Kumpir

Mr. Kumpir Kumpir Bayiliği / Mr. Kumpir Kumpir Franchise

Adres : Küçük Piyale Mh. Zincirlikuyu Cd. Ağaç Köprü Sk. Kastel İş Merkezi B Blok No: 26/6, 34440 Beyoğlu / İstanbul
Tel : +90 212 347 27 80
Email : info@mrkumpir.com
Web : www.mrkumpir.com


1991 Tarihi Ortaköy Kumpircisi

1991 Tarihi Ortaköy Kumpircisi Kumpir Bayiliği / 1991 Tarihi Ortaköy Kumpircisi Kumpir Franchise

Adres : Merkez mah. Çavusbaşi Cad. No: 48-T Çekmeköy/İstanbul
Tel : +90 216 599 0767
Email :
Web : www.tarihiortakoykumpircisi.com


Otantik Kumpir

Otantik Kumpir Kumpir Bayiliği / Otantik Kumpir Kumpir Franchise

Adres : Melih Gökçek Bulvarı No:139/A İvedik O.S.B. Ankara
Tel : +90 312 472 64 46
Email : info@otantikkumpir.com
Web : www.otantikkumpir.com


Web sitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

kargo-sirketleri-ve-kargo-bayiligi-almak

Kargo Şirketleri ve Kargo Bayisi Olmak

İnternetin artık hayatımızda olmazsa olmaz bir yerinin olması ve internet üzerinden alışverişin, yani e-ticaretin gittikçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir