1 / 03 / 2024
hali yıkama bayisi olmak

Halı Yıkama Bayiliği İle Kazanın…

Halı Yıkama Bayiliği

Halı yıkama sektörü son zamanlarda oldukça revaçta olan bir sektör. Şirketler, kurumlar, camiler ve evler halı yıkama sektörünün temel müşterileri arasında. Hizmet sektörünün gelişimine paralel olarak, ülkemizde de gelişimini sürdüren ve farklı teknolojiler ile piyasaya giren halı yıkama bayiliği veren firmalar, bu sektörün önemini arttırmakta.

halı yıkama franchise

 

Halı yıkama bayiliği isim olarak bu şekilde kullanılsa da, bu bayiliklerde, halıların yanı sıra, battaniye-yorgan, yatak, mobilya gibi kumaş yüzeyleri olan eşyalar da temizlenmekte. Bu eşyalar ile birlikte, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan halı yıkama bayilikleri, bu hizmetleri hem yerinde hem de kendi lokasyonlarında yapabilmekteler.

 

Evde temizliğin yanında, halı yıkama şirketlerinin yaptığı halı temizliği oldukça detaylı ve daha iyi bir temizleme işlemidir. Halılar ve diğer ürünler tüm detaylarına kadar temizlenir. Bu nedenle, bir çok insan için önemli olan bu işlem için, halı yıkama şirketleri tercih edilir.

 

halı yıkama bayilik


 

Halı Yıkama Bayisi Nasıl Açılır?

 

Halı yıkama bayiliği almak için öncelikle, bu alanda hizmet veren ve bayilik fırsatı sunan firmalar gözden geçirilmeli. Fakat burada da önemli olan nokta, nasıl bir bayilik açacağınız. Bir çok farklı temizleme olanağı ve farklı stilleri olan halı yıkama firmaları mevcut. Sistemini en çok beğendiğiniz ve müşteri memnuniyetinden emin olduğunuz bir firmayı seçmeniz, karlı bir kazanç kapısı için ön koşullardan.

 

Halı yıkama bayiliği alacağınız firmayı seçtikten sonra, firmanın şartlarına göre tesisinizi kuracağınız uygun bir lokasyon bulmanız önemli. Halı yıkama işi için, çok merkezi bir lokasyona ihtiyacınız yok. Fakat burada önemli olan tesisiniz için yeterli olacak alana sahip olmak.

Halı yıkama bayiliği için diğer önemli bir nokta da, taşıma kısmıdır. Siparişlerinizi tesise taşıyacak, kapalı bir araca sahip olmanız gerekmektedir.

hali yikama bayisi

 

Halı yıkama şirketinizde hedeflenen kapasitesiteye göre, bayiliği alacağınız firma tarafından eğitilecek elemanşara ihtiyacınız olacaktır. Kapasiteniz arttıkça, eleman sayınız da paralelinde artacaktır.

 

Her şey tamamlandıktan sonra, son olarak bilinirliğinizi arttırmak için, reklam faliyetlerine başlayabilirsiniz. Hepiniz kapılara asılan minik reklam magnetlerini görmüşsünüzdür. Halı yıkama şirketleri için de bu tip bir reklam, oldukça etkili bir yöntemdir.

 

hali-yikama-dukkani-acmak

 


 

Halı Yıkama Bayiliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Halı yıkama bayiliğinde, hizmet kaliteniz dikkat etmeniz gereken en önemli nokta. Teslim aldığıınız ürünün teslim alınması, en ince ayrıntısına kadar temizliğinin yapılması ve zamanında teslim edilmesi, halı yıkama sektöründeki hizmet kalitesini belirleyen en önemli kriterler. Bunların yanında, fiyat politikanız da, müşterilerin memnuniyeti açısından, uygun bir seviyede tutulmalı. Özetle, hizmet, kalite ve fiyatta optimum olan bir halı yıkama firması, müşteri kazanmanız ve halı yıkama sektörünün karlı dünyasına adım atmanızı sağlayacak karlı bir kazanç kapısı.

halı yıkamacı olmak


 

Halı Yıkama Bayiliği Karlı Bir Yatırım Mı?

 

Halı yıkama oldukça karlı bir yatırımdır. Halıların yanı sıra, temizliği yapılacak yan ürünlerle birlikte kar oranınız gittikçe artar.

 

Halı yıkamada, yıkama ücreti metrekareye göre hesaplanır. Farklı halı çeşitlerine göre, farklı fiyat politikası uyglanır. Makine halıları için metkare başına ortalama 9, 10 lira gibi bir ücret tp edilirken, shaggy halılarda bu ücret 15 liraya kadar çıkabilmektedir. Yine yatak ,yorgan ve battaniyede bu ücretler daha da artmaktadır. Bir battanniyenin temizlik işlemi ortalam 40- 50 liraya yapılmaktadır.

 

Halı yıkama şirketleri aynı zamanda, çeşitli kurum ve kuruluşlardan toplu siparişte alabilmekteler. Örneğin camiler, halı yıkama şirketlerinin önemli müşterilerindendir.

 

cami halı temizlik

 

Bu ücretler göz ününe alındığında, giderlerinize göre, elde edeceğiniz gelir oldukça fazladır. Tabi burada, reklamınızın iyi yapılmış olması ve bilinirliğinizin fazla olması gerekir. Bu bilinirlik, cep telefonu mesajları, reklamlar, buzdolabı magneti vb. şeklinde yapılabilir.

 


 

Halı Yıkama Sektöründe Siz de Yer Alabilirsiniz!

Halı yıkama sektörü yukarıda anlattığımız gibi oldukça karlı ve dinamik bir sektör. Bu sektörde bir kere müşteri profilinizi oluşturduktan ve beğenilen bir halı yıkama şirketi olduktan sonra, sizi oldukça kazançlı günler beklemektedir. Bu nedenle, halı yıkama sektörüne girmek için acele edin. Yıkanacak çok halı var:)

 


Halı Yıkama Bayiliği Veren Firmalar


Potema Halı Yıkama

Potema Halı Yıkama Bayiliği / Potema Halı Yıkama Franchise

Adres : Bağdat cd. no:464 Maltepe / İstanbul
Tel : +90 216 399 8 399 Pbx
Faks : +90 216 442 1 260
Email : merkez@potema.com.tr
Web : www.potema.com.tr


Chem Dry Halı Yıkama

Chem Dry Halı Yıkama Bayiliği / Chem Dry Halı Yıkama Franchise

Adres : Meriç Mah. 5746/1 Sok. No:2, Bornova / İzmir
Tel : +90 850 888 44 22 +90 232 431 30 28
Faks :
Email :
Web : www.chemdry.com.tr


Cleanvac Halı Yıkama

Cleanvac Halı Yıkama Bayiliği / Cleanvac Halı Yıkama Franchise

Adres : Esenşehir Mah.Necip Fazıl Bulvarı No.23 Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul
Tel : +90 216 499 90 90
Faks : +90 216 526 27 00
Email :
Web : www.cleanvac.com


Halı Yıkama Makinası Alabileceğiniz Firmalar


Safran Makina Halı Yıkama

Safran Makina Halı Yıkama Bayiliği / Safran Makina Halı Yıkama Franchise

Adres : Maltepe Mah. 511 Sk. No:39 Adapazarı / Sakarya
Tel : +90 264 276 72 00
Faks : +90 264 276 72 01
Email :
Web : www.safranmakina.com


Taknojet Halı Yıkama

Taknojet Halı Yıkama Bayiliği / Taknojet Halı Yıkama Franchise

Adres : Teknoloji Makine Sanayi ve Ticaret 5627/2 No:32 Çamdibi
Tel : +90 232 462 27 55 +90 532 625 13 50
Faks : +90 232 462 01 16
Email : info@teknojet.com.tr
Web : www.teknojet.com.tr


Demiray Makina

Demiray Makina Halı Yıkama Bayiliği / Demiray Makina Halı Yıkama Franchise

Adres : Ulucami Mah. 25026 Sok. No:16/A Seyhan / Adana
Tel : +90 322 352 84 11 +90 532 163 45 07
Faks :
Email :info@demirkayamakina.com
Web : www.demirkayamakina.com


halı yıkama temizlik


Web sitemizde, yazılarımız, paylaşımlarımız, reklamlarımız ile tanıtımını yaptığımız bayilik, franchising ve yatırım çeşitleri, sadece tanıtım maksatlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir!


Hakkında admin

Buna da bir göz atın ...

taki-bayiligi-bujiteri-bayiligi-karliyatirimlar.com

Takı Bayiliği ve Bujiteri Dükkanı Açmak

Takılar kıyafetlerimizi süsleyen ve onlara estetik dokunuşlar yapan ufak ama etkili parçalardır. Özellikle kadınların oldukça …

cikolatali-lokmaci-acmak-karliyatirimlar.com

Tatlı Bir Kazanç Kapısı: Lokmacı

Bu yazımızda, bir dönem popülaritesi oldukça fazla olan Lokmacı bayiliğine, Lokmacı franchising ine değineceğiz. Lokmacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir